Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányoknak mennyire tetszik az...

Lányoknak mennyire tetszik az új fajta Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Majd kiderül az eladási statisztikából...

...már hallom, hogy a lányok otthon lógnak a szülőkön, és könyörögnek: vegyetek egy szwiftet léccí...léccíí..léccíí..

2015. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A Suzukit mint autót az emberek 80%a lenézi,köztük olyanok is akik nem hogy nem vezették,de nem is ültek benne. szóval sok jót ne várj...
2015. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezzel akarsz csajozni, akkor csak feketét vegyél, vagy valami kellemes sötét színt válassz..a kéziváltós helyett automatát ajánlom..ott a kezedet/figyelmedet nem köti le a váltó, vezetés közben is lehet matatni...


Ha sikerül egy mélybordó automatát venned, nagyon fog tetszeni a lányoknak...

2015. aug. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Most biztos rohadt sznobnak fogsz tartani, de az olyan lányoknak akinek fontos szempont, hogy milyen autód van, a Suzuki mint autógyártó eleve kapufa...
2015. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ingyen hozzám vágná valaki, biztos megköszönném. Kinézetre egész pofás amúgy, kicsit a mini cooperre emlékeztet talán. Ár-érték arányban nem tudom mennyire jó vétel, bár ha válogathatnék, biztos olyat választanék, ami biztonságos - a suzuki itt szokott elvérezni állítólag. :( A mi, régi swiftünket viszont tiszta szívből gyűlölöm, úgyhogy hátrányból indulna az új is. :D

Mást viszont nem a kocsija alapján szoktam megítélni. Ha erre futja, akkor erre, az is több, mint ami nekem van. :D Ha meg szívességből elvisz valahova, akkor az szép gesztus, lehet felőlem wartburg is. :D

2015. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
5 éve én is így gondolkodtam:)Vajon mit fognak gondolni mások? Ismerős. Nézd...az olyan aranyásó típusú kislányok nem fognak téged észrevenni Suzukival. Ez így van. Első autom nekem is német volt. Folyamatosan szarakodott és eladtam a fenébe. Aztán vettem egy régi kis Swiftet. A 3ajtos GS verziót metalkekben. És azóta leszarom ki mit gondol. Sőt mindig van a zsebemben pénz, amit nem a szervizre költök. A magyarok többsége utálja a Suzukit. Mindenki maga dönti el, hogy mit vesz. És ez így van rendjén. Én tökéletesen szűröm ezzel a kocsival a felszínre utazó, anyagias nőket. Mert ez csak egy használati tárgy. De tudod kedves kérdező, te vagy a lényeg! Te számíts, aki benne ül! Az ember:) Szóval ha nem rózsaszín a kisautó vagy vmi ilyesmi akkor no para! Fekete, ezüstös színű, fehér stb. Szépen megmosva lehet ugyanúgy szép. Lesz majd egy csaj, aki téged fog nézni! Nem a kocsit! Minden jót és sok sikert neked! 25\F
2015. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!