Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban megy a szellozteto...

Tom987654321 kérdése:

Autóban megy a szellozteto ventillator, kb 30 perc múlva azonos működési hang mellett nem fúj már annyira. Egyszerűen hallani, hogy megy a ventillator de nem jön ki levegő a racsokon. Mi lehet a gond? Hova megy máshová a levego?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen minden autónak egyforma a szellőző rendszere, ezért teljesen felesleges típust írni! Az se érdekes, hogy letekert, vagy felhúzott ablakoknál történik a dolog.

Azt se írd le, ha esetleg automata klímával szerelt, majd az ezotéria rovatban megkérdezzük.

Bár ezt te is megteheted...

2015. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Chevrolet Lacetti SW, 9 éves, felhúzott ablak mellett meg amúgy is, klíma nélkül. Fél óráig szuperül megy minden amúgy. Azért kérdeztem be ide, hogy az autószerelők ne nagyon ámíthassanak mindefélével, hiszen ez a legrosszabb hiba, amit nem tudok nyomban, ott és akkor megmutatni.
2015. szept. 1. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy kérdezel, erre való az oldal. Viszont ha semmi infó, akkor még tippelni se lehet.


Ezért is kérdeztem a digit-klímát. A feleségem autóján még azt is automatika szabályozza, hogy melyik nyíláson fújja be a levegőt, így annál is néha úgy tűnik, mintha nem dolgozna, csak akkor épp nem a műszerfalon nyomja a levegőt...


A te autódnál én először a pollenszűrőt ellenőrizném, utána meg a szellőző nyílásokat. (Tudod: C oszlop, hátsó lökhárító, stb...)

2015. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, új kérdés: Ha amikor úgy érzed, hogy nem fúj a ventilátor és letekered az ablakot, akkor megjavul?
2015. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Klíma nélkül és azt beapcsolva is jelentkezik a probléma. Ablakot felhúzva nem javul meg, nincs rá hatása. Megnézem a szűrőt, meg a szellőzőket.


Köszi.

2015. szept. 2. 09:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam szervízben. A klíma által generált víz leeresztéséhez szolgáló kivezető cső el volt dugulva, egy csomó víz felhalmozódott "valahol" (nem értek hozzá, hogy hol). Csak ezt találták hibának, amúgy bemértek mindent és OK. Én örülök, hogy találtak valamit, bízom benne, hogy ez volt a gond.
2015. szept. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!