Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek milyen autók? Mármint...

Ezek milyen autók? Mármint mennyire jók? Fiat 500 1,2 8V POP Toyota Yaris 1, 0 5 ajtós Live Plus Suzuki Swift 1,2 GL

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, életem első kocsija lenne, gondoltam, OTP gépkocsinyereményben gyűjteném a pénzt, úgy egy icipici esély még arra is lenne, hogy nyerek egyet. A fenti típusokat szokták kisorsolni. A mérettel nem is lenne gondom, amúgy is kis autót szeretnék, de ezekkel el lehet indulni külföldi útra? Más fórumokon olvastam, hogy ezek inkább városi használatra valók. Az mit jelent? Mi történik, ha én mégis inkább mondjuk Olaszországig utaznék vele?

2015. szept. 2. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban a város a természetes közegük, de semmi probléma nincs abból ha valaki hosszabb távon használja őket. Egyedül a méretük és helykínálatuk miatt nem ajánlottak erre, de műszaki szempontból nincs nagy különbség a többi (nagyobb) autóhoz képest.
2015. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. szept. 2. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Minőségben van közöttük csak különbség de ezek vatta új autók ha vigyázol rá nagyon jó lesz 1 literes Yaris al voltunk már Berlinben is Békéscsabáról 2 en kellemes kis autók ezek mind :)
2016. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!