Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell crogen city 2t...

Crogen city kérdése:

Motowell crogen city 2t aranyszinűben robogó jó választás lehet, sok baj lenne vele mennyi a végsebessége?

Figyelt kérdés
most ez kinai vagy magyar gyártmány megbizható tipus?

2015. szept. 4. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a "középkategóriába" sorolom,Kínában gyártják,de valamivel jobb mint a Keeway-ek.
2015. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kötünk egy olyan kompromisszumot, hogy a honda robogók árának negyedéért veszünk egy kínait akkor valószínű az élettartama is kb negyede lesz, viszont ami nem mindegy az a technológiai színvonal az anyaghasználat mellett.


A hondában több az aktuális technológiai újítás, a legjobb választásnak azt tartom, hogy vegyél neves motort kb az élettartam felénél cseréld le a motorodat egy újra, vagy ~2000 kilométeres kipróbált darabra.


Egyébként magyar "tervezés", de ezt értsd úgy, hogy egyenblokk, egyenvázelemek, egyenműszerek, és a saját burkolattervüket és matricáikat rányomták.

2015. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4T vegyél inkább...


egyébként nem nagy szám, a végsebesség pedig... hát ha új, a fojtás benne van, szal 45-l megy, mellékesen a kresz szerint 40-l mehetsz, szóval ne akarj 100-l menni vele, mert lemeszelnek és szét is gyilkolod, de 70 körül mehet fojtás nélkül, viszont ugye úgy előbb megfog halni.

2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50-es robogóban a 4T hülyeség mert rohadt gyenge. Én azt javaslom hogy vegyél egy Aprilia SR50 robogót, a világból kivisz, pörgős, gyors, minőségi, vagy ott van a Yamaha Aerox, az is kiváló masina. Ezek használtan is többet elmennek mint a Motowell újonnan
2015. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván lassabb, de kevesebbet fogyaszt és sokkal jobb hangja van.

azon kivül meg akkor sem száguldozásra van, akkor nem 50ccm-s motort kell venni, ilyen egyszerű.

2015. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes hogy kevesebbet fogyaszt, elvégre 4T. Viszont városban feltartod vele a forgalmat, nem tudod felvenni a lendületet, a kocsiknak kerülgetni kell stb. egy 2T 50-es robogóval meg szinte állva hagyod a kocsikat és tudsz haladni a lendülettel. Ilyen dolgokat is kell mérlegelni. 11 évig pizzafutár voltam, szóval tudom hogy mi a városi közlekedés és a lendülete :)
2015. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!