Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a gondja az Opel Vectra-nak?

Na neeeee kérdése:

Mi a gondja az Opel Vectra-nak?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy: Az autón tönkre ment az ékszíj feszítő. Emiatt volt szervizben. Elemben most az a probléma lépett fel, hogy a generátor nem tölti vissza az akkumulátort. Ebben kéne egy kis segítség. Előfordulhat hogy a szerelőnek hozzá kellett nyúlnia a generátorhoz hogy hozzáférjen az ékszíj feszítőhöz?

A biztosítékokat végignéztem de mind jó egyik sem szállt el. te hát szerintem a generátornál a bibi.

Amennyiben valaki tudna segíteni az nagyon megkönnyítené a dolgom.



A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ékszíj feszítő cseréje mindenképpen indokolja a generátort is meghajtó ékszíj levételét. Ha nincs fura hang azaz az ékszíj nem csúszik akkor lehet a generátor romlott el. Egy autóvillamossági szerelő rámér s megmondja egyből. A biztosítékok jósága nem a töltés meglétének egyetlen feltétele.
2015. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs is összefüggés a kettő között, csak peched van és most a generátor térdelt le. Nekem is mikor behalt a diódahíd rajta egyik pillanatban még semmi baja nem volt, másik pillanatban meg az autópályán 130-nál elkezdett világítani a piros töltés ikon. (Szerencsére kibírta hazáig akkuról.)
2015. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy autóban sohasem egyenként romlanak el dolgok. :-))
2015. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áh, értem. Akkor egy hónapja azért kellett fojtószelepet cserélnem nem kevés pénzért, mert előtte lévő nap égett ki a helyzetjelzőm. Na, erre nem is gondoltam. :D
2015. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a Jelző lámpa egy halvány szikrát sem akar adni. Mikor indítom az autót akkor fel kéne villannia az összesnek de most azt sem csinálja de csak a töltésjelző.

Ennek lehet köze a problémához? Vagy újabb gond adódott?


Az eddigi válaszokat Hálásan köszönöm mindenkinek. :)

2015. szept. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!