Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Nyár elején vettem egy kínai 50 ccm-es robogót. Az a problémám adódott hogy mentem vele és egyszer csak elkezdett bedadogni és miután megálltam le is állt a motor. Beindítottam újra mentem vele 2 km-t és megint leállt ugyanígy! Mi lehet a gond?

csak a shellnél tankolok 100-as benzint és a motorolaj se rossz: castrol 2t racing

Keress kérdéseket hasonló témákban: robogó, baj

2015. szept. 14. 20:55  Privát üzenet  

A válaszok

az hogy kínai gagyi!

anyukámnak is ugyan ezt csinálta és a kukában landolt! valószínűleg a henger ennyit bírt!

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. szept. 14. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én tudom h gagyi kínai!! DE azért szeretném tudni hogy mi a konkrét baja! Köszönöm!

# 2/6Időpont 2015. szept. 14. 21:44 Privát üzenet
joco5582 nevű felhasználó válasza:

:) Szerintem a kinait se 2 km-re gyártották.

Klasszikus üzemanyag tank\karburátor dugulásnak tűnik, a robogók 90%-nál előfordul. Ugye megtelik a karbi üzemanyaggal, kimotorozod, de mivel lassú az utánpótlás leáll. Vársz a karbi megtelik és kezdődik előröl.

Követve a benzin útját, cseréld ki az üzemanyag szűrőt, győződj meg, hogy van elegendő "üzemanyag folyás". Sajnos vákumos üzemanyagszabályzású motornál ez bonyolultnak tűnhet. Ha nem vagy egy műszaki zseni\és még csak gyertyakulcsról se hallottál érdemes begurulni egy szervizbe vele.

Ha segít online megpróbálhatjuk közösen is. (De csak akkor, ha van szerszámod - volt már aki semmi nélkül csodát várt aztán csodálkozott hogy eredmény sincs)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015. szept. 15. 07:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást!!! Megtaláltuk a hibát!

Le volt esve a testkábel a generátorról. Visszatettük a báttyámmal, berugtuk és elsőre működött! Remélem ha valakinek ez a gondja akkor neki is csak ennyi lesz megcsinálni :)

# 4/6Időpont 2015. szept. 15. 19:53 Privát üzenet
joco5582 nevű felhasználó válasza:

De jó, széles utat mérsékelt szereléssel :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015. szept. 16. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Viszont Kívánom :)

# 6/6Időpont 2015. szept. 18. 11:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a kínai, "no name" quadokról? Többi lent.
Hol lehet olyan kínai "Dongó" motorépítő szettet venni, amiben a henger hűtőbordázata nem szögletes, hanem gömbölyű?
Ebbe a Derbibe kínai am6 van?
Motowell Magnet Rs-ről vélemény?
A Derbi Senda jó motor, vagy kínai?
Kinai dongo motor tekercset, hogy lehet ujratekercselni házilag? Mivel kell ( ha kell) ragasztani? Részletesen kéne válasz.

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!