Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs erő a Fiat Stilomban?

S.e.k kérdése:

Miért nincs erő a Fiat Stilomban?

Figyelt kérdés

Fiat Stilo 1.9 JTD

Ha bemelegszik elkezd húzni,viszont hideg motorral alig akar menni.

Amint a mutató nyil egyenesen beáll,egyből elkezd húzni. Van, ha nem indul el,akko leállitom majd ujra elinditom,de akkor mar megy mint állat.

Turbo szépen jár,nincs benne kotyogás.

Nyomás csövek jók.

A nyomás kiegyenlitőt vagy nyomás érzékelőt ami a turbora megy, kicseréltem. Az előtt nem is melegedett fel rendesen és egyáltalán nem akart húzni. Most már csak akkor indul el,ha bemelegszik rendessen.

Autószerelő tanácsára lettek ezek cserélve.

Ha esetleg valaki tudna segiteni vagy volt hasonlo gondja és sikerült megoldani,ossza meg velem is.

Mosonmagyaróvár és környéke.



2015. szept. 17. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi kilométer van benne?
2015. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

237 000 elvileg, turbo lapátok nincsenek eltöredezve nem szorul szép simán jár,szépen fütyül, csak nem húz, nincs benne erő.

Viszont mikor elindul, eléggé odakormol, de csak az első erősebb gaznyomásra, aztán tiszta. Elvileg egr szelep is volt tisztotva.

2015. szept. 17. 09:02
 3/4 anonim válasza:
Az egr szelepre és a turbóra is van egy vákumszivattyú kötve, ott valamelyik slag el lehetnek dugulva. Nekem ez volt a gond Octavian, 1,9 TDI. Számítógépre is volt már téve s alig kaptuk meg, hogy mi a baja. Ugyanezek a tünetek voltak. Szerintem neked is egy ilyen slagocska dugulás lehet.
2015. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah ugyan az volt nekem is amit az utolsó irt azzal a különbséggel,hogy még a légtömegmérő is bolondozott...
2015. okt. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!