Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisebb méretű, nőknek való,...

Kisebb méretű, nőknek való, luxus-autó típust tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Használtat szeretnék venni mindenképp, a pénz nem probléma de max olyan 60-80 ezer eurót szeretnék rászánni. Nem szeretem az izom autókat, inkább az ilyen tunning féléket, sportkocsikat. Köszönöm!
2015. szept. 19. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

hááát talán belgiumban találnál kedvedre valót..

de ha csak itthon néznél szét, akkor a Honda Jazz automata, vagy egy újabb Opel Tigra...

..a feleségem swift II, 1.5 GS háromajtós automatával jár, ez csak száz lovas, de megbízható..nem luxus, de halk, és soha nem robban le.

a hibája, hogy én mosom, tankolom, karbantartom..


szóval kisautókban is lehetőleg 90 ló felettit keress, olajos automatával, három, vagy kétajtós VVT kivitelben...

turbóst ne vegyél, dízelt sem..


esetleg menj be egy használt merciket áruló szalonba...

2015. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nullával eltévedtél #1-es, 60-80 ezer EURÓT mondott, ami testvérek között is 19-25 millió HUF!


Amúgy teljesen fölösleges ennyi pénz, 30e EUR körül már kapsz kedvedre valót. Pl Audi A3. 1-2 éves Cabrio, 1.4 vagy 1.8 TFSI motorral.

2015. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből max prémium autót kapsz, luxust álmodba se.
2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tévedtem el 2-es..ha lenne ennyi pénze, nem itt érdeklődne.

pláne euróban számol, tehát bárhol megnézhetné..itt csak vakítani akar..

megasztán...ha mégis van ennyi pénze valami csoda folytán, akkor nem vesz használt autót...

nő, és luxusra vágyik? ugyanmár...

2015. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!