Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondjak le az álomautóról?

Mondjak le az álomautóról?

Figyelt kérdés

Már meg volt rá a pénz,csak közbe egy fogászati beavatkozást is véghez vittem vagy is fél úton van ez,ami kb 350 000Ft

Na most így -350 000. Vegyek most egy olcsóbb kocsit és tavasszal vegyem meg azt,amit akartam vagy inkább várnátok még,hogy vissza térüljön ez a 350 000?


2015. szept. 19. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ho vegeig azert eszel valamit?
2015. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várjál vele. Nem érdemes olyasmire költeni amit aztán nem szeretnél.
2015. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én inkább várnék.

Mi neked az olcsóbb autó? Fél milla alatt nem is vennék autót, mert ha csak nem valami nagyon különleges ajánlat, akkor nagyon valószínű, hogy egy rakás pénzt kell majd rákölteni. Sok rejtett vagy később felbukkanó hibája lehet egy autónak.

Szóval megéri egy drágább, de egy jobb állapotú autót venni, amire lehet, hogy várnod kell,de szerintem jobban fogsz járni.

2015. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az olcsóbb kocsi az 800-tól kb 1,2M-igterjedne.. Ezt értem az olcsóbb alatt. Ez árban van olyan,ami tetszene,viszont még sem az,amit akarok.
2015. szept. 19. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged az autóra most, akkor mindenképpen várj és gyűjts, ez nem kérdés!

Én hasonlóan voltam a motorommal 1 éve, inkább tettem még félre és azt vettem meg amit szerettem volna (igaz télre minek is vettem volna motort).

2015. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs égetőenszükség rá jelenleg,de sokszor magyon jó lenne. Viszont ha már ennyi pénzt kiadok,olyan legyen,amivel teljesen meg vagyok elégedve és nem csak egy közlekedesi eszköz azt kész.
2015. szept. 19. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem olyat veszel amit akarsz bánni fogod!



3dolog lehet:


1. veszel álom kocsidból egy lomot(olcsóbb) és rendbe rakod, ez csupa szívás tehát ha nem szerelő a szakmád ezt ne!


2. kölcsön pénz, ha családban nincs aki ad ezt akkor nagyon ésszel, mikor napjainkban kezdődhet egy harmadik világháború. Most nem igen vennék hitelre autót,lakást,stb. Még egy műszaki terméket se a multinál!


3. vársz, itt a rizikó, hogy megint elcseszed a pénzt valamire...

2015. szept. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!