Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 325i vagy 328i- be...

Bmw e36 325i vagy 328i- be szeretnék turbot beépíttetni. Magyarorszagon ki az, vagy mely műhelyek azok amelyekre rá lehet bízni ilyen átépítest? Illetve kinek van tapasztalata etéren?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy nem olcsó. Azzal is hogy sokat fog enni... Akik azt tanácsolják vegyek másikat - vehetnék nyugodt szívvel de nem ez a tervem. Köszönöm!

2015. okt. 5. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ezekből a motorokból mar mindent kihoztak amit csak lehet!Nézz szét bmw-s fórumokon,ott biztos megtalálsz minden infót amit tudni szeretnél......

Amúgy nem tudom mire kelk az autó,de mondjuk egy 28i-t,szerintem kár turbósitani,mert szívóba is lehet belőle hozni olyan 240-250lovat,ami azért már csak elég erre-arra.......és még stabil is marad!

2015. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javaslom ha nem vetted még a kocsit vagy a motort amitt beleraksz akkor vasblokkosat vegyél a 25i az-az.A 28i az aluminium.A vasblokkos jobban strapabíróbb turbósitás szempontból.
2015. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

"Bmw e325i vagy 328i..."

Hmmm. ;)

Értsük úgy, hogy van két BMW-d, csak nem tudod melyiket akarod turbósítani?

2015. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pályaautó lesz gondolom. Ahhoz nem kell nagyon nagy átalakításokat végezni, mert azt a kevés alkalmat kibírja a motor, csak ésszel kell belőni a teljesítményt.
2015. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig 328-ast kellene tuningolni, mert abban rengeteg erőtartalék van, gyárilag viszonylag kevés lovat hoztak ki belőle.
2015. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!