Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsi utánfutó?

Baltaarcúu kérdése:

Friss jogsi utánfutó?

Figyelt kérdés
Milyen büntetést kapok a rendőrtől,ha megállít,és friss jogsival húzok egytengelyes utánfutót.Úgy tudom 2 évig nem szabad...

2015. okt. 7. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy csináld, hogy ne állítson meg.

am sztam pár tíz ezer. rendőrfüggő.

de lehet meg se büntetne...

2015. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamelyik rendőr lehet nem is tudja.. :)

Én is pár 10ezerre tippelek.

2015. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha volt már 2 évnél régebbi nemzetközi jogsid (AM, A1, stb...), akkor semmilyen bírságot nem kapsz!


2. Kezdő vezetői engedély

6. § (1)14 Az első nemzetközi kategória megszerzésének napjától számított két évig a vezetői engedély kezdő vezetői engedélynek minősül.

(2)15 A kezdő vezetői engedéllyel az „AM”, az „A” és az „A” korlátozott kategóriára, továbbá az „A1”, az „A2” és a „B1” kategóriára érvényesített bejegyzéssel utas nem szállítható, valamint a „B”, a „C” és a „D” kategóriára, továbbá a „C1” és a „D1” kategóriára érvényesített bejegyzéssel - a Magyar Honvédség kezelésében lévő járművek kivételével - pótkocsi nem vontatható.

2015. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!