Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik sportkocsi a legjobb?

Melyik sportkocsi a legjobb?

Figyelt kérdés
Audi, BMW, Mercedesz

#Audi #sportautó #kocsi #BMW Mercédesz
2015. okt. 10. 09:42
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ezek csak autómárkák,típust kéne írni inkább.

egyébként meg kinek mi,mindenki saját ízlése elvárása alapján tud döntést hozni,nincs olyan hogy legjobb.

2015. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
trabant, lada,
2015. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
BMW i8, Audi R8, Mercedes cla
2015. okt. 10. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:

BMW i8-at valóban sportkocsik közé sorolják, de szerintem messze nem méltó ellenfele egy Audi R8-nak például. Az biztos, hogy a BMW i8 hatalmas mérnöki munka eredménye, és szinte tökéletes, de nem az a klasszikus sportkocsi, egy autópályás csapatásra sem alkalmas, mert 10 km alatt lemerülne az akkuja, az 1.6-os turbóbenzines motor pedig egymagában nem éppen egy erőgép.

Az Audi R8 az már igazi sportkocsinak lett tervezve, csak egy kicsit már régi, ideje lenne egy generációváltásra, ennek ellenére egy 5.2-es 520 lovas sportkocsira nemhiszem, hogy sok panasz lenne.

A Merci CLA pedig minden, csak nem sportkocsi. Esetleg a Mercedes SLS, az igen, még az F1-be a safety car is Mercedes SLS AMG.

Ezek közül nekem az Audi R8 kéne.

2015. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

na így már okés de csak saját véleményt tudok írni.

ezek közül nekem egyértelműen r8 kéne még akkor is ha a sima r8-ra gondolsz nem a v10-es 550lovasra.

bmw i8 szép,láttam már párszor élőben de valahogy mégsem az a stílus ami nekem sportkocsiknál bejön.

ez a kis köbcenti de hozzá képest sok lóerő sosem tetszett,valahogy nem gondolom hogy tartós lehet vagy pedig iszonyat szer vízigényes.

a 250-es leszabályozás is nem éppen sportkocsihoz méltó.


a mercedes nekem meg alapból nem is tűnik sportkocsinak,merci sportjai közül nekem ez abszolút nem jön be.


szóval számomra a 3 közül az r8,abban ültem is,sajnos csak ültem nem mentem se nem mentünk vele de baromira tetszett,belülről és a külseje is meggyőző szerintem egy jó kis festéssel.

sima szürkén annyira nem jó szerintem.

audi palettából még az rs5 ami tetszik eléggé,azt is elfogadnám.

2015. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az általad említettek alapjában véve nem sportautók gyártásában jók, hanem limuzinukban , nagy kényelmes szedánokban. Ha mindenképp német és sprotautó,akkor egyértelműen Porsche. Ez igazi sportautó (persze nem a cayenne) ,de egy 911 már sportautó volt 50 éve is meg most is. Jól tartja az értékét, és 3x annyit kibír mint az általad említettek.
2015. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

R8-ból már van új generáció, csak V10-essel gyártják, ha jól tudom. Az egy komoly sportautó.

I8 az nem annyira komoly sportgépnek, viszont sportos ez tény. Ez az autó a mérnöki zsenialitás megtestesítője inkább, fantasztikus. Futurisztikus kívül-belül, ez egy jövő autó.

CLA az pedig egy fiatalos, sportos külsejű Mercedes-Benz. Az ő sportautójuk az AMG GT.

Ha e 3 (AMG-vel 4) autó közül kellene választanom, hát nagyon sokáig rágódnék rajta. De végül szerintem az i8 kéne.

2015. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!