Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már megvan az A1-es jogsim,...

Már megvan az A1-es jogsim, és most itt akarnám megkérdezni, hogy melyik a jobb? A a Yamaha Yzf-r125, KTM Duke 125 vagy a Honda CBR125r? Ártól függetlenül melyik a jobb? Nem tanuló motornak venném, hanem első rendes motornak. Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én naked stílusban mozgok (2015-ös ER6n-em van), így KTM-re szavazok. Az is mellette szól, hogy nagyon könnyű moci, baromi jól kezelhető, megbízható. A szerviz talán drágább a többinél.
2015. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lupara ***** válasza:
Melyik a jobb?Erre hiteles választ olyan motoros adhatna,aki mindhármat használta évekig,komoly futással(60.000km/db)legalább.Ilyen ember betoppanására csak elméleti lehetőség van,igy be kell érned véleményekkel.Nekem is van.Yamaha a legsportosabb,KTM külsőre nagyon eltalált,a HONDA fogyasztása a legjobb.Ez nem válasz a kérdésedre,kiegészitem.Műszakilag mindegyik jó,abból indulj ki,hogy melyik tetszik a legjobban.Utána konkrétumok olvasása, tesztek népitélet formájában,a Totálbik-en és Motorrevu.hu-n.Értékeld az ott olvasottakat,ird ki magadnak a jellemzőket,vesd össze őket.Egy idő után húzni kezdesz az egyikhez,az lesz a Te motorod.
2015. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én egy kicsit a KTM felé húzok, csak Yamaha meg Honda társaságba vagyok.

De köszönöm a válaszokta.

2015. okt. 18. 10:09
 4/5 lupara ***** válasza:
Mielőtt véglegesen döntesz,mindhárom motoron vegyél üléspróbát,guruló menetben.Igen lényeges,hogy "otthonos"érzeted legyen a kényelem mellett.Jó alap mindegyik,testreszabottat válassz,és érezd úgy,hogy jól döntöttél.
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Honda CG 125 van, es nagyon szeretem
2015. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!