Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan autót keresek, ami...

Olyan autót keresek, ami kicsi, és keveset fogyaszt, és használtan már viszonylag olcsón hozzá lehet jutni, és az alkatrész sem drága bele. Adjatok tanácsot! Lehetőleg 5 ajtósa szeretnék. Hol érdemes használtan ilyet keresni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Pl. Maruti

[link]

Opel Corsa

[link]

DaeWoo Matiz

stb.


így nehéz, ha irányárat nem írsz...

2010. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te, ha ilyen autód lenne, eladnád? :)
2010. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem Marutim van.

Kicsi

keveset fogyaszt 4-5 liter/100 km

olcsó az ára kb 100-120 ért már vehetsz és alkatrészek se drágák

5 ajtós

és használtautó.hu-n találsz egy jó párat.

Ja és olcsó a fent tartása és ha valahova elvisz haza is hoz vagyis az enyém ilyen xD

2010. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift 1000ccm. Nem egy versenygép, nem is 5 csillagos a töréstesztje, de nyáron országúton 5 liter alá vittem a fogyasztását és mióta hozzánk került, komoly baja nem volt. Igénytelen, olcsó. A Marutinál többet ér.
2010. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vw Golf 2 1.6 D, olcsó az alkatrész, 4.5t eszik 100on és legalább autóérzete van:D
2010. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

VW Golf 1.6 dízelt énis ajánlom vagy esetleg Audi 80 1.6 D

többet érnek bármelyik fent említett autónál


Ja és az 1000 ccm Suzuki nyáron országúton 5 litert evett neked?

Az én 316-os BMW-m meg 6-ot :)

És ehhez is olcsó az alkatrész

2010. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

No és városban mennyit evett a bömbi? Egyébként országúton 5 lityi alatt volt, ha figyelmesen olvastál. Nem csak a fogyasztás miatt jó választás a Szusi, hanem a teljesítmény adó is filléres hozzá, a szinte nulla hiba százalékkal világbajnok, szinte csak filléres dolgok mennek szét rajta, egyszerűen elnyűhetetlen. Remélem a te bömösöd is ilyen, mert sajnos itthon elég nehéz ilyen állapotút kapni, pláne 316-ost, mert minden vagány huszonéves olyat akar (tisztelet a kivételnek).


Nem azt mondom, hogy a Szusi a legjobb autó, de a megadott feltételeknek a legjobban megfelel. Öreg dízelekben a traktor feeling azért rendesen megvan, csörög, zakatol és öregebb is, mint mondjuk egy 95-96os Swift, ami bármilyen hihetetlen, szintén autó érzetet kelt... Volt más autóm is, elég nagyok is, de a legjobb véleményem erről volt, illetve van.

2010. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Golfosokat tudom csak támogatni...
2010. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Butaság a golf. Swift 1.0, vagy 1,3! Nekem bizonyított! (11 év, 245.000 km, kötelezőkön kívül 0 ft szervízdíj, vonóhoroggal cipekedtem, stb)
2010. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!