Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak friss jogsival,...

Első autónak friss jogsival, városon belül, hogy eljussak A. pontból B. pontba, egy Maruti 800at venni érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közt eléggé megoszlik a vélemény, valaki fikázza a kocsit, valaki meg mondja hogy "jó az", így eléggé bizonytalan vagyok.


300ezret szánnék rá össz-visz, átíratással, és egyéb költségekkel együtt.


2015. okt. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, jó kis kocsi. A Matiznak meg még rúgatni is élmény városban.
2015. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz inkább egy klímás 3 ajtós 1,3-as Swiftet.
2015. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak abból lehet nehéz olyat találni ami nincs széthajtva, és 300ezerből kijönne átíratással együtt.
2015. okt. 18. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az első kocsim. (nő vagyok), Imádtam Pesten, mert elég neki akkora hely, mint egy kispolszkinak. Ergo bárhova le tudsz parkolni.

Most swiftem van. Az kicsit komfortosabb, viszont nagyon alacsonyan ülök benne, ami zavar. De költségekben sokkal olcsóbb, mint a Maruti.


Ne adj ki 300-at érte. Mi 125.000-ért adtuk el risztóval 2éves motorral 3 évvel ezelőtt. Szóval ha a költségeit hozzászámolod, 200 körül megállsz.


Ha 300-at szánsz rá, akkor swiftben gondolkodj. Tényleg a legigénytelenebb autó. És nem kell a szivatóval szarakodni télen...

2015. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
300ból baromi jó Swiftet találsz. Városon belül elég a 1.0-s is, de ha teheted akkor inkább 1.3. Nem fogyaszt sokkal többet, viszont annyival jobban húz. Nem biztos, hogy ebben az árban klímásat találsz, de a marutihoz képest még így is luxus.
2015. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
en az opel corsa-kat ajanlanam neked, azokbol is vannak jok 300-ert.
2015. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz de ezek mar szerintem szet vannak rohadva.
2022. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!