Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 8l 1.8 20 szelep: Ha...

Audi A3 8l 1.8 20 szelep: Ha piros lámpához érve lassítok, kinyomom a kuplungot és elengedem a gázt, az alapjárat kb 300-ig leesik és onnan kapkodja össze magát, vagy egyszerűen leáll az autó. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Haaaat, ez: [link] nekem elegge hasonlit...
2015. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban. Ennyit mindenképp megér, főleg, mert már túl van a verda a 310 000-ren
2015. okt. 19. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám van.(Volvo V70 2.4 benzin)A fojtószelepem szép tiszta.Lehot hogy komolyabban szét kell szedetnem a tisztításra.
2015. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Há, egy fojtószelep tisztítás megoldotta a dolgot, gyönyörűen jár.

2.: A szelepház nekem is viszonylag tiszta volt, azt nézd meg, hogy a szelep zárófelülete tiszta-e, nekem is pár tized mm koksz volt rajta, pont annyi, hogy zárt állapotban túl kicsi volt a rés.

Kiolvastam a hibakódot is, az is azt mondta, hogy az alapjárati témával van gond és nem tudja jobban kinyitni a rendszer alapjáraton a fojtószelepet.

2015. okt. 20. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvassatok totalcar tanacsok rovatot rendszeresen, ez a titka. Elarulom, eletemben nem volt se Audim, se Volvom, se a hivatkozott Seat-om, sosem szereltem magam az autoimat mert nem ertek hozza, nincs felszerelesem es idom ilyesmire. Olvasni, na azt viszont szeretek. :)
2015. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez az én szerencsém! :) Köszi!
2015. okt. 20. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha.Hétvégén megpróbálom kitisztítani aztán majd meglátjuk hogy segíte.Ha nem elviszem szervizbe.Én is köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!