Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadik órán ment neked...

Hanyadik órán ment neked önállóan a vezetés?

Figyelt kérdés
Eddig 2x voltam, de elég siralmas szerintem. Le nem fulladok, de kb össze vissza nyomom az összes pedált, szerintem nekem ez sosem fog menni, ezt nem nekem találták ki.
2015. okt. 20. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki sem születik kormánnyal a kezében. Menni fog csak tanulni kell aztán gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni és mire észbe kapsz már tudsz is vezetni.
2015. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. óra rutin pálya.

Hazafele én vezettem. Illetve többi órákon is oda-vissza forgalomban.

Biztos, hogy nem nyomkodod össze-vissza az összes pedált.:D

Bele jössz nem lesz gáz.

2015. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 alkalommal voltál vezetni, s nem fulladsz le - mit várnál még el magadtól?

A vezetés tanulása sok tekintetben sokkterápiás kezeléssel ér fel, mindig bedob az oktató valami újat, ami még nem megyen, s a tanuló ezt gondolja, hogy ő azt nem képes megcsinálni.

Az oktató sem akar ezzel rosszat, úgy fejlődik a tanuló, ha gyakorol, de ha minden egyes lépést nála szeretnél tökéletesre csiszolni, akkor többszáz órás tanfolyammal számolj :-)

Két gyakorlás után még sorozatos a lefulladás a tanulóknál, jószerével egyenesen sem tudnak menni az autóval.

2015. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy én miként vezettem az első órán az irreleváns, tekintve hogy már tudtam. Ha te ott kezdted el s soha nem vezettél előtte akkor csak nyugi. Menni fog az!
2015. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Önállóan?

Ööööö... amikor megkaptam a jogsit, még szenvedtem kicsit a családdal, majd még 2 óra az oktatóval, és kb azóta.


A tanulási folyamat során a vizsga volt az első és egyetlen alkalom, amikor valóban önállóan vezettem.

2015. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma volt a 8. órám, már sokkal jobban megy, kezd alakulni a dolog :)
2015. okt. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!