Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Békéscsabán milyen autósiskolá...

Békéscsabán milyen autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretném lassan elkezdeni, de nem tudom merre induljak, hol éri meg, hol a jobb...ehhez kérem a segítségeteket.

2015. okt. 22. 21:36
 1/10 szántóvető ***** válasza:
én a Pozsár-sulit ajánlom.jó az elméleti képzés,az autós oktatókat mondjuk nem ismerem :)
2015. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ehhez még egy olyan kérdést is fűznék, hogy "zsebbe" adnom kell-e pénzt?
2015. okt. 22. 21:49
 3/10 szántóvető ***** válasza:

:D

ehhez nem értek,remélem nem.

2015. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bízom benne, hogy tiszta dolog :D
2015. okt. 22. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A Magura is jó.

És a tanfolyamdíj szempontjából nagyon rugalmasak. A kezdő részlet befizetése után tulajdonképpen az egészet végig csinálhatod, csak az a lényeg, hogy a forgalmi vizsgáig legyen befizetve a teljes összeg.

2015. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Bielikről esetleg vélemény?
2015. okt. 25. 16:17
 7/10 peti971012 válasza:
Én pozsárt azt kerülném. Elég lehúzósak... Az oktatók folyamatosan csak járatnak vezetni, sokszor 50-60 órákat is indokolatlanul. Ja meg drága...
2015. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 saliva válasza:
Sziasztok! En szemely szerint a Pozsart nem ajanlom senkinek....egy tanitasi nap utan otthagytam oket. Eszmeletlen hulye az az ember, maga Pozsar! O adja le az elmeletet. ket nap alatt vegig daralja a konyvet ugy, h szinte kiabalva besz, es annyira hadar h nem erteni a magyar szavakat. Ha nem ertettunk valamit annyit mondott: nincs kerdes, ne zavarjatok meg. Fogdossa a lanyokat. Szunetre nem engedett ki minket majd bepisiltunk, es mindenki kint orjongott h ki ez az ember....majd amikor szoltam neki h nem ertjuk a magyar szavakat sem, azonnal megkerdezte h milyen iskolai vegzettsegem van, es hol dolgozom. Ez alapjan szeretett volna bekategorizalni mint ember. Az elozo tanitvanyait folyamatosan emlegeti es fikazza....szornyu...senkinek soha nem ajanlom. nekem a penzemet alig akarta visszadni, azt mondta menjek a penztarba ami ( tol 12 ig van nyitva abban az epuletben ahol oktat, a Kinizsi utcaban, Odamentem, es elkuldott a francba h menjek a lakasara...a penzemert...szamlat sem kapott senki aki befizette a penzt!!!! Tuti nem tiszta ugy megy ott....
2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:

8:as Pozsár József tanárember,tanított a Trefort Ágoston-nevű intézményben(anno engem is,2 évig.)plusz nála szereztem a c és c+e kat. jogsikat is.

"egy tanitasi nap utan otthagytam oket."

"ket nap alatt vegig daralja a konyvet"-oszt ezt hogy?

ezek az állítások nem kompatibilisek egymással.ráadásul nekem semmi bajom nem volt vele.anno együtt voltunk a-b-c-c+e kategóriások és semmiféle hőbörgés vagy értetlenkedés nem volt a tanítási módszere vagy a stílusa miatt.

"Szunetre nem engedett ki minket majd bepisiltunk,"-ti kis gyávák.(felállsz és kimész,ez nem a katonaság.)

"es mindenki kint orjongott"-azt gondolom.nagyon bátrak vagytok egymás között,de bent az órán ültök némán,a pisitől kínlódva.hehe.

a fogdosásra nem tudok mit mondani,elég súlyos vád ez is.

na mindegy.én lementem az oldalt és elküldöm az autósiskolának.majd ők eldöntik hogy jogi útra terelik-e a dolgot és beperelnek-e becsületsértését és hitelrontásért.

ciao.

ui:nehogy azt mondd hogy dolgozol,nekem az írásod alapján 12-nek tűnsz.

2016. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 OneTheLays válasza:
XD Lett valami ebből az ügyből?
2018. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!