Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Ausztriában autót...

Megéri Ausztriában autót venni? Olcsóbb lenne? Nehézkes a papirozás? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
VW CC-t szeretnénk venni. Kint jobb árban tudnék venni?
2015. okt. 27. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb. 4 éveset. max 14500 euróig,ennyiért már nálunk is van. Kint esetleg olcsóbb lenne?
2015. okt. 27. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg :


www.hasznaltauto.hu

vs.

[link]

2015. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Én nem találtam ilyet amin sok van. De úgy látom ott még drágább..
2015. okt. 27. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy megérné egy cc-ért ausztriáig menni...a willhaben-en kívül,még nézz szét itt:

gebrauchtwagen.at

autoscout24.at

2015. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Attól függ milyen gépjárművet szeretnél!


Én már a negyedik autómat nyüstölöm,amit Ausztriából hoztam be,de előtte is csak külföldi autóm volt (Svájc,Olasz)!


Ha odafigyelsz és nem az alját akarod venni a kínálatnak,akkor nagyon jó autókat lehet találni odakint! És a jó autó nem árban tűnt ki, volt olyan,hogy kicsit drágábban jött ki a papírozással,mintha idehaza vettem volna. DE megérte,mert utána nem kellett rákölteni a kötelező dolgokon kívül szinte semmit! Továbbá sokkal jobb szerkezeti állapotban volt,mint az idehaza lévő társai és azt is tudtam,hogy nem tekergették az óráját!


A papírozásról pedig csak annyit,ha már jártas vagy benne,akkor nem nehéz és gördülékeny folyamat! :)

2015. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!