Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis köbcentis opel motorból...

Kis köbcentis opel motorból (z12xe,75ló, astra gcc 2000) kilehet hozni több lóerőt? Kompresszorosítás-turbósítás? Olyasmi kéne ami után a rendőr sem pöffeszkedik hogy mehetek a kpm-re

Figyelt kérdés
Lassan gyorsul a gép és ezen akarok javítani... Direkt szűrők megvannak rendelve illetve tervezgetem hogy a leömlőket kicserélni valami sport változatra(ez még kétes) de ti mit javasoltok?

2015. okt. 29. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem direktszűrőt, pláne nem télre az biztos.


Egyébként igen, valami komolyabb szettet a szívó és kipufogó oldalra is, de egy Lexmaul szet pl már nem két fillér. Aztán ha szükséges motorgenerál, és egy épkézláb chip írása.


Bár szerintem célszerűbb lenne egy bontott 1.6 motort venni bele

2015. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
egynyolcas vagy kettess motort javaslok,inkább erre költs mint a jelenlegire.
2015. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kilehet hozni több lóerőt?"..ki!! A legegyszerűbben úgy,hogy eladod és veszel egy olyat amit elég erősnek gondolsz!!


Egyénként amikor így odalökitek ezt a szöveget,hogy kompresszor meg turbó,egyáltalán tudjátok mi az??Meg hogy mivel jár egy ilyen átalakítás?!?!Vagy csak egyszer hallottad/olvastad valahol,azt ennyi minden infód róla?!

2015. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

általában a diszkoverin kavarja meg az embereket Ed csajna, aki hip-hopp vvt-t varázsol az öreg járgányból feltöltővel, csodakipuffogóval..és mindjárt kész a táltos paripa..


ez itt nem megy..lehet barkácsolni, de ahhoz nagyon jól felszerelt műhely, hatalmas elszántság, és tengernyi pénz kell..


egyszerűbb venni egy öreg aszfaltszaggatót, azt csak fel kell újítani, aztán tépi az aszfaltot..


calibra...

2015. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Ed csájná pont hogy az otthon egyszerűen megjavítható dolgokat mutatja be, amit valamennyi műszaki érzékkel ellátott ember már el is tud végezni. Nem mondom hogy minden úgy van ahogy mondja, sőt volt hogy én is felröhögtem a hülyeségén, de azért adott már jó sok ötletet is.


A kérdésre: én is egy nagyobb motort néznék kezdésnek, mert ez a motor ennyit tud. Feltöltőt egyáltalán nem tennék fel, mert hamar lefektetné a motort. Esetleg egy másik autó.

2015. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!