Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra B 18 16i 1997...

Sorted23 kérdése:

Opel vectra B 18 16i 1997 forgat de nem indul mintha nem adna szikrát a gyertya mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok a hiba lehetőség. Ha benzint kap és szikra is van, lehet még ezer más ok (pl. légtömegmérő). Egyébként volt valami előzmény? Gépre kéne rakni akkor kiderülne mi a baja.
2015. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Semmi előzménye nem volt a dolognak leparkoltam aďdig semmi baja nem volt utana meg mar nem tudtam elindulni vele lehet a gyertya gond??
2015. nov. 1. 03:04
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a gyertyákkal lesz a gond.

Én a légtömegmérőre gyanakszom így látatlanban. Nem hiszem, bár lehet gyújtótrafó is.

Szerintem próbáld meg beindítani ma is hátha sikerül.

2015. nov. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
próbáltam ma is semmi a légtömegmérő vadi újnak néz ki hogyan lehet megnézni kap e benzint? mert nem latom a benzin vezetéket
2015. nov. 1. 10:22
 5/26 anonim ***** válasza:

A szikrát ellenőrizted már? Egy gyertyát ki utána hozzá érinteni a testhez (ha a szigetelést fogod elméletben nem csíphet meg de azért jobb egy szigetelt fogó) megkérsz valakit, hogy indítózzon és ha van szikra akkor azzal nincs gond.


Vedd ki az injektorsort és indítózzon megint valaki. Ha nem jön belőlük benzin lehet a szivattyú is hibás. Ezek után jöhet a szivattyú tápfeszültségének a kimérése. Ha benzin és szikra is van nézd még meg a fojtószelepházat.


Amikor a benzint ellenőrzöd jobb ha lehúzod a gyújtótrafóról a kábelt!!!

2015. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ertem megpóbálom koszi szépen
2015. nov. 1. 15:34
 7/26 A kérdező kommentje:
Eddig hallotam az ac hogy búg de most mar nem lehet az a a baj?
2015. nov. 1. 15:36
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor megvan a problémád okozója.

Viszont ha meghalt az AC elég nagy a cumi mivel a cseréjéhez le kell venni a tankot és olcsónak sem olcsó (már ha cserélni kell).

2015. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tankot? Nem a hátsó ülés alatt van?
2015. nov. 1. 16:36
 10/26 anonim ***** válasza:
Utána néztem és ebben az esetben a tankba van beépítve. Ha az autó alá fekszel talán látsz csöveket is a tank környékén.
2015. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!