Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elszakadt motorháztető bowden...

Sorted23 kérdése:

Elszakadt motorháztető bowden hogyan nyissam ki?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
autó adatait megadod ? :)
2015. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha látszik még a bowdenből valami akkor fogd meg egy kombinált fogóval, és lassan húzd vele amíg fel nem pattan.
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
felülről/oldalról nem férsz hozzá ezért csak az alulról történő megközelítés marad.ha alámászva nem férsz hozzá akkor aknára kell állni aztán kézzel kell működtetni a zárszerkezetet.(végülis nem írtam semmit újat,szerintem te is sejted hogy nincs más megoldás.)
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 veterán vas ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy hol szakadt el a bowden!

Ha a működtető karnál, vagy valahol útközben, akkor egyszerű, de ha a zárszerkezet rögzítőjénél (Murphy törvénye szerint) az már gáz.

A megszokott megoldások az alábbiak:

nagy csavarhúzó, rugóbeakasztó, bicikli-küllő, hegesztőpálca, esetleg a család legvékonyabb kezű tagjának, a motortéren át végzett bűvészmutatványa. :)

Amúgy tényleg, milyen típusú autó?

2015. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy opel vectra b rol lenne szo 1997minden kutyüvel szerelve az a problemam vele hogy nem tudom elinditani az autot es aknara alni vele megnézni mi is a helyzet mert szereles kozben a motorterben maradt az egyetlen kulcsom hozza es lezartam motorhaztetot igy most a motorterben maradt a kulcs
2015. nov. 4. 14:32
 6/11 veterán vas ***** válasza:

Summázzuk:

Csak egy kocsikulcsod van, azt kivetted a gyujtáskapcsolóból, és betetted a motortérbe. Ezek után rácsaptad a motortér fedelet, úgy, hogy közben a nyitó bowden is elszakadt.


Pfúúú, milyen anyagtól lehet ilyen történeteket kitalálni? ;)

2015. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az baj hogy ez megtörtént dolog de megtudtam oldani a egy fűzővel egyszerű és nagyszerű ölet
2015. nov. 5. 14:02
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Nahát!

Én utoljára 1932-ben láttam egy fűzőt az óbudai kupiban a "madam" derekán....

A fene sem gondolta, hogy motorháztető nyitására is alkalmas. ;)

2015. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te aztán jó öreg vagy azert az szomorú dolog hogy mar fiatalon sem volt baratnőd es kupiba kellet menned lehet ha most is nem a poróra használnad csakis a netet akkor okosabb is lennél
2015. nov. 6. 08:09
 10/11 veterán vas ***** válasza:

Kedves tőled, hogy ilyen megértő vagy, bizony, ebben a korban már jól esik az ilyesmi az embernek. ;)

A

(az viszont kicsit aggasztó, hogy nem tudod hibátlanul leírni a gondolataidat)

2015. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!