Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elpusztult futó művel mit...

Elpusztult futó művel mit lehet kezdeni és ez nekem mennyi lepedő fog fájni?

Figyelt kérdés

94-es Swift Sedan, a jobb hátsó kerék szinte hozzáér a sárhányóhoz, a felfüggesztést tartó valami leszakadt az alvázról. Épp hogy csak nem fordult még ki a kerék.


Egyértelműen a kasztni rohadt szét, mit lehet ezzel kezdeni és mennyibe fog kerülni?


Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. nov. 5. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem.

2015. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mièrt kène felgyújtani a kocsit?
2015. nov. 5. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Végül is javítható, csak nincs értelme.

Ha itt ennyire rohad, akkor máshol sem jobb a helyzet.

Nem fogsz rákölteni 2-300 ezer forintot.

2015. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

21 éves autó, a javítás többe kerülne, mint az autó értéke.

Bontani eladni nincs értelme, mert a karosszériaelemek rohadnak mindenhol, lámpa, tükör rogyásig van hozzá, a motorjuk meg agyonverhetetlen, senki nem keresi.

2015. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor mit kezdjek vele?


Van másik kocsi, de az jó műszaki állapotú, nem akarom minden sz*rsággal szètcseszni ezèrt arra gondoltam, hogy olyan szintre helyre hozatom, hogy nèha-nèha tanyai dolgokat hurcibáljak vele

2015. nov. 5. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor valaki tákolja meg valahogy a legolcsóbban, hogy még menjen el a kövewtkező vizsgáig, és vizsga helyett mehet a bontóba.
2015. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennek az autónak elvileg már csak annyi lenne a célja, hogy az ,,új" kocsit ne koszoljam be illetve ha az valami miatt nem elérhető (szerelőnél van, műszaki vizsga, stb.) akkor addig a pár hétben eltudjak járkálni ezzel az öreg ronccsal. Ráadásul ezen van vonóhorog ami a másik kocsin nincs, egy kicsi futót még simán elvinne, a vontatóhorog hídja nincsen szétrohadva, azt néztem. Ha vontatóhorgot tennék a jobb kocsira akkor az a kocsi se lenne sokáig jobb kocsi...
2015. nov. 6. 01:22
 8/12 anonim ***** válasza:

nem olyan vészes..egy jobban felszerelt karosszérialakatos-műhely száz alatt versenyautót varázsol a kaszniból...


a karosszériások a lemez művészei...tudom, mert csináltam

2015. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Aki látta az mind azt mondta, hogy nem olyan vészes, ha azt megcsinálják még falusi kocsinak elmegy.


Más célja meg úgy sincsen, a jobb kocsi marad városba bejárósnak.

2015. nov. 6. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
csináltasd meg... 60-80ból megcsinálják az egész alvázat és akkor lessz még egy jobb kocsit ami nem rohad.
2015. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!