Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez vicc? :D (Kérdésed túl...

Ez vicc? :D (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Milyen életérzést ad egy népautó?

[link]


2015. nov. 8. 16:30
 1/9 dirtboy ***** válasza:

le kéne már szakadni erről hogy magyarra fordítjuk a nevét.

nem a mai paletta mellett lett ez a márkanév.

vannak bizony nem éppen népautó modelljei is,pl r32.

2015. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a dolgozó nép része vagy, elvégre népautó. Éljen a szocializmumus!
2015. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak az R32 a kitűnő dolgozóknak jár. Ezért is érdemes a legjobb teljesítményt nyújtani a munkánkban és teljes erőbedobással szolgálni a népet!
2015. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
T1-es biztos ad egy retro életérzést, de hogy egy lepukkant tdi golf milyen életérzést ad azt nem tudom, talán a "csavarjuk föl a füstcsavart mert az menő ha odapörkölök a járdán babakocsit toló nőnek" félét...
2015. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most megint egy olyan kérdés ahol kiélhetem magam :D

Semmilyen érzést nem ad egy szakadt tédéí.

Osztálytársam is megvette és folyton azt osztja hogy így a VW meg úgy, közbe 750-ért vette és most tart 1.2 millánál úgy hogy még mindig rohad a küszöb. De menő mer' fócvágen meg 16-os alufelni meg szmókendsárm korom.

Köszönöm hogy végre kiélhettem az elfojtott agresszióm a Voswagenesek irányába!

2015. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

amúgy senkit ne zavarjon hogy márka lett említve nem pedig motorfajta vagy konkrét típus.

vw gyárt benzin motort is,csak azért jelzem mert egyből a tdi jut mindenkinek az eszébe,tehát a kérdés így már egyirányúból van megközelítve.

2015. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve, hogy jó autó a Volkswagen, utálom ezeket a képeket. Persze, ott van a bogár, meg a T1, és a TDI-t is lehet szeretni, de pont az ilyen szmókendsármos idióták járatják le az egész márkát. A VW alapvetően szerintem az utazó és teherszállító vonalat képviseli, nem is célja a sportosság (oké, a gti-n kívül), mert házon belül ott van az Audi. Szóval eredetileg inkább olyan kényelmes tágas megbízható érzést kellene adnia, csak hát milyen menő már ha minden egyes gázadásra füstöl. Nos így, hogy tudom hogy kik készítik az ilyen képeket és még megpróbálom komolyan venni egyszerre a szöveget, rögtön elkap a röhögőgörcs.
2015. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dirtboy: oké, de hogyan tud adni életérzést egy teljesen átlagos benzinmotor?
2015. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

sehogy,azt nem mondtam hogy van értelme ennek a demotiválós képnek,csak arra reagáltam hogy nem kell egyből felhozni a koromfelhős tdi csodákat mert nem lett leszögezve hogy ezekről lenne szó.

a sima átlagos benzin motor természetesen nem ad semmi extrát,a fentebb említett gépre viszont már rá lehetne mondani az életérzés dumát.

vagy más irányba menve egy phaeton sem éppen önbizalom romboló verda.

2015. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!