Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a biztosításom, de...

Lejárt a biztosításom, de majd csak fizetéskor tudom befizetni. A rendőr ilyenkor mit csinál, számíthatok büntetésre?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 17:27
 1/3 anonim válasza:
0%
természetesen számíthatsz, a rendőr le fogja sz**ni a magánéleti problémákat, elhult a macskám, becsuszott a jogsim a kredenc alá stb stb. Sajnos a rendőrök nem elnézőek, de ha nem kapnak el nem tudnak megbüntetni;)
2015. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! 60nap a türelmi idő a biztosítóknál. Én pl hétfőn kaptam csekket, másnap befizettem, de rajta volt a mellékelt papíron, hogy befizetés nélkül is 2016 januárig érvényes a biztosítás. Nézz utána, hogy a te biztosítódnál is így van e.

Gondolom, ameddig érvényes a biztosítás addig nem büntethetnek...

2015. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem de nem ír rólla semmit. Mondjuk mikor felhívtam őket kb 3 hónapja mert az istenért nem akarták küldeni,akkor azt mondták hogy van az autón kockázat viselés és semmi baj nem lesz. De hogy ez akkor most hogy nem birom befitetni mennyire lessz baj ez a pár nap.
2015. nov. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!