Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg igaz ez a jogosítvánny...

Tényleg igaz ez a jogosítvánnyal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

1. Az tényleg igaz-e, hogy Januártól 21 éves kortól lehet jogosítványom?


2. Békés megyében hol találok egy jó autós iskolát, ami az idén még be tud vállalni engem.



2015. nov. 13. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
1: ha fél információkat hajlandó vagy teljesnek elfogadni, akkor csak 24 éves kortól lehet jogosítványod...
2015. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Nem igaz. Régóta riogatják a fiatalokat ezzel.
2015. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik iskolában elkezdheted most a tanfolyamot, a régi szabályokkal. Idén már nem lesz jogsid, az biztos.
2015. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 év az a korlátozás nélküli motoros jogsi feltétele.
2015. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeket hol szoktátok olvasni, hogy 21 évre viszik fel a korhatárt?
2015. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ezeket hol szoktátok olvasni, hogy 21 évre viszik fel a korhatárt?" - miből gondolod, hogy felviszik, és nem le?


Félinformációkból lesznek a fél kérdések, D kategóriára jelenleg 23 és fél év a korhatár, vagy az A korlátlant is lefelé viszik, ha az 21 év lesz...

Persze, aki AM kategóriát szeretne csak, azt kellemetlenül érinti, hogy még 10 évet várnia kell.

Ámbár én nem hallottam semmiféle változtatásról, de "nem zörög a haraszt..." :-)

2015. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petizacc ***** válasza:
Ezzel senkit nem riogatnak, ez a hülyeségre hajlamos emberek agymenése.
2015. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!