Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Dodge Challenger-t Magyaror...

Új Dodge Challenger-t Magyarországon lehet vásárólni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 2015-öst venni.
2015. nov. 15. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy 2015-ös Chargert szeretnél venni, akkor a közelébe sem lennél annak, hogy ezt a kérdést itt tedd fel.
2015. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Behozatni max, de nem árt hozzá egy tömött pénztárca, nem annyi lesz a vége mint amennyiért az USA-ban vesztegetik.
2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
46%
itthon nincs hivatalos forgalmazója de amerikáig azért nem kell elmenni,a labancoknál tudsz venni.
2015. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pénz nem fontos, az van elég.
2015. nov. 16. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is. Eddig csak a németeknél találtam de iszonyú áron. Kérdező: pontosan milyet akarsz? Hellcat-et?
2015. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem terveznek itthon nyitni egy kereskedést? Itthon a dodge szervízeknél nem szokott lenni kirakva 1-2 autó "dísznek" vagy kipróbálni?
2015. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos van Magyarorszagon Dodge kereskedes, nem? (bocs nemtom, kulfoldon elek)

Ha van, akkor bemesz hozzajuk es ok be tudjak neked rendelni. Lehet hogy a nemetektol vagy franciaktol behozzak, persze jo penzert.

guglizd dodge kereskedes es ha van talalat hivd fel oket, egy probat meger

2015. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szürke importtal be lehet hozni, magad is végig csinálhatod, de nem éri meg beleőszűlni ha nem vagy járatos ilyenekben (biztosítás a gyártól a kikötőig, utána biztosítania konténert, stb.) a kb. 16 milliós alap vételárra számolj rá kb 5 milliót, ha itthon akarod bepapírozni.

Sajna kivonultak 2011ben egész Európából, csak a Vipert forgalmazzák, de azt is olcsóbb áthozni, és papírozni, mint itt megvenni. Remélem segítettem:)

2015. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, elnéztem, a sima 3.6os Pentastar motorral behozva alap+ 4 misi (a kisebb teljesítmény miatt kisebb reg adó)
2015. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
" pénz van elég " Akkor már rég importálhattál volna egyet, nem itt kérdeznéd. :D
2015. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!