Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul az autóm?...

Miert nem indul az autóm? Talán Immobiliser hiba?

Figyelt kérdés
Van egy 2000 res évjáratú, ford focusom. Elmentünk vele "A" pontba, leállítottam a motort, ott töltöttem egy félórát és utána mikor indítani akartam a kocsit, gyujtást ráadtam, továbbfordítottam, és semmi.Meg se nyikkant, viszont az óra felett a piros villogó gyors ütemben villogott. Kulcs ki, aztán be, eljátszottam vagy 3x, utána vette és beindult. De mikor hazaértem, újra ugyanez, de azóna vége, csak villoga villogó gyorsan. Akksit már levettem egy félórára, vissza, de semmi. Valaki alami ötlet? nagyon sürgőőős !!! válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2015. nov. 16. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy elromlik az immo antennája. Néha csak kontakt hibás a csatlakozója, de van amikor cserélni kell.

A gyújtáskapcsolón keresd, van rajta egy kis panel is ami el tud romlani.

[link]

2015. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pótkulcsal is próbáld meg, hátha a chip a bűnös a kulcsban, ha azzal sem jó akkor tényleg a vevőnél lesz a hiba.
2015. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Autóvillamossági szerelők a megoldás.Ugyan így jártam.6 maszek szerelő sem bírta se kiütni az immót se megcsinálni...A márkaszervízesek ígérték hogy újra tudják tanítani de oda addig ugye bár autómentővel el kell vitetnem és 6-7 ezerért újra tanítják, de nem garantálják hogy sikerül és egy új kulcs nagyon drága lesz.


A második lehetőségem az autóvillamossági szakértők lennének akikkel telefonon beszéltem és mondták hogy szereltessem ki az autóból a motorvezérlő computert postázzam el a címűkre ott ők kiütik 25ezerért és visszapostázzák és nincs öbbé immobiliser.Csak a gond van vele.Szerintem az utóbbi megéri!Tedd ezt te is.

2015. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!