Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felicia folyamatosan gyujtason...

Felicia folyamatosan gyujtason van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Történet: akku csere, de az uj nem volt jo, igy ment vissza a regi. Gyujtasra raktam, majd füstölés a rádió felől, saru le gyorsan. Biztositekok oké. Saru vissza és a motorternel is fust. Motorbiztositek kicspva. Bele ujat amit egybul kicsapott. Radio lekot es kabeleket egymastol tavol. Bizti vissza es utana mar nem csapta le, hanem folyton gyujtason van meg ha a kulcs sincs benne. Onindito porog, generator porog, de motor nem indul. Égett kabelt sehol nem látok. Hol lehet a baj? A legkozelebbi villamossagis 2 hetre be van tablazva. Ja.. az akkut bem raktam be fordítva , és új akkuval is probaltam, tehat akku kilove. Felicia 1.3 mpi a kocsi. Valaszokat otleteket koszonom

2015. nov. 19. 07:51
1 2
 1/14 Tomcatters ***** válasza:
Valami a gyujtas kapcsolóval van ,h nem bír szétkapcsolni ...Llehet megserült túlhevült 2 v tobb vezeték, és egybeér nem tud szétkapcsolni
2015. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vatafak ***** válasza:
ja, valszeg a gyújtáskapcsoló lesz zárlatos
2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendeltem egy betétet, remelem megoldja, kábelek leeghettek? Vagy ez csak utana derul ki ahogy beraktam az ujat?
2015. nov. 19. 12:14
 4/14 Tomcatters ***** válasza:
Ha szet tudod kapni a gyujtaskapcsolót .. meg kell nézni a vezetékek állapotát :)
2015. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jonak tunnek, de viszont leszedtem az osszes kabelt a kapcsolorol, es ahogy radobom az akkut, gyujtason van. Ez tuti kabel? Vagy ha berakom az ujat megszakitja a folytonos gyujtast amugy?
2015. nov. 19. 14:31
 6/14 Tomcatters ***** válasza:
Ott lesz a baj.. mindenféleképpen,hiszen a gyujtaskapcsoló kapcsolja(adja) rá a gyújtást..(immobiluser van benne ?) Mert az az ecu hoz küld jeleket ... valami folyton érintkezik .. megszakító tönkrement pl
2015. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van benne imo. Hol talalom azt amit mondtal? Melyik kabelek eghettek ossze,nincs otleted?
2015. nov. 19. 14:50
 8/14 Tomcatters ***** válasza:

[link]



Ez az immo valahol a kormany alatt lehet

2015. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos, mert annyi az imoja, hogy csak gyari kulccsal lehet indítani, box nincs sehol.hol lehet még esetleg? Motorternel? Vagy kapcsolo korul inkabb?
2015. nov. 19. 16:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Marmint osszeegett kábel. Paraszti esszel a gyujtas két olyan kabele eghetett ossze ami akkor erintkezne amikor normál esetben gyujtasra rakom? Vagy barmi mas is lehet?
2015. nov. 19. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!