Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok! Van egy 50ccm-es...

Simsonosok! Van egy 50ccm-es gyári simsonom. Milyen tuningot lehene rátenni, amitől jobban GYORSULNA, de nem enne többet. Csak a gyorsulás lenne fontos, hogy városban ne folyamatosan kerülgessenek az autók?

Figyelt kérdés
én nagobb fúvókára vagy 60-as hengerre gopndoltam.

2015. nov. 22. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Olyan nincs, hogy jobban gyorsul, de nem fogyaszt többet. Egy szem főfúvókától pedig nem változik semmi, csak a jól működő karburátort b*szod el.
2015. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Milyen tuningot lehene rátenni, amitől jobban GYORSULNA, de nem enne többet"...............


Na akkor én is kérdeznék valamit:


Milyen módon lehetne úgy megölni valakit,hogy az ne haljon meg?!?

2015. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, ne fogyasszon sokkal többet, mondjuk a gyári 2,5 helyett 10-et.
2015. nov. 22. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le a lánckereket egy kisebbre, és az nem nagyon változtat a fogyasztáson, de a gyorsuláson igen! Ezzel csak annyi baj van, hogy a végsebessége valamennyire csökken, de szerintem nagyobb élmény a gyorsulás mint a végsebesség. Egy rezót is rádobhatsz!
2015. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha az első fogaskereket cseréli kisebbre, akkor a motor jobban fog erőlködni, szóval nem olyan biztos, hogy jobban fog gyorsulni (azért nem egy 20-30 lóerős motorról beszélünk), mellé persze többet fog kajálni. Ha a hátsót cseréli nagyobbra, akkor már jobban fog gyorsulni, de a végsebessége kevesebb lesz, végülis ez nem olyan nagy baj mert ez a motor nem száguldozásra van gyártva.
2015. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem barmolnám el a f.asza gyári Simsont. Vegyél egy tuningolt gépet és nem kell trancsírozni semmit. Ezt meg ami van add el, vagy rakd félre.
2015. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a hátsó fogaskerékre gondoltam! Amúgy azzal semmit nem barmolsz el.
2015. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*lánckerékre
2015. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a saját tulajdonáról van szó, nem mond már meg neki hogy mit csináljon vele. Pont azt írta a kérdésbe, hogy tuningolni szeretné a gyári gépet. Hát akkor nem tudom mit kell beleugatni a más dolgába.
2015. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!