Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan vegyek autórádiót?...

Hogyan vegyek autórádiót? Vagyis hogyan keressem hogy az egész " dobozt " kapjam vele, mert a leírásban általában csak a fejegységet adják. Vagy én értelmezem félre? :D

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos egy ideje azt az egész dobozt a legtöbben "fejegységnek" nevezik! Ha ún. fejegységet veszel, akkor tulajdonképpen egy valamilyen autórádiót veszel.


Így változik a nyelv, 20 éve még "aláöltözet" és "mártogatós" se volt, alsóruhának és szósznak neveztük...

2015. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
te értelmezed félre
2015. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áhá, most már értem, pedig annyira nem gondoltam hülyének magam a témához, mert van hozzá egy kevés közöm, viszont én valamiért mindig az jut eszembe amikor leveszem a kijelzőjét a dobozról :D
2015. nov. 25. 19:32
 4/7 SándorÚr ***** válasza:
menj be egy jó nagy bontóba, ahol több közzül is válogathatsz. Én pont múlt 7végén vettem használt cd-s rádiót és a személyzet segitett is berakni a kocsimba csakhogy biztos legyünk benne, hogy működik
2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de ki a tököm használ manapság CD-s rádiót? :D
2015. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem feltétlenül CD-s rádióra gondoltam, a kérdés hogy veszek 5000ft ért rádiót, akkor kapok egy komplett rádiót, nem csak az előlapot
2015. nov. 26. 18:58
 7/7 SándorÚr ***** válasza:
nem csak ez előlapot
2015. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!