Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki hátsó ajtó kilincs...

Suzuki hátsó ajtó kilincs cseréje?

Figyelt kérdés

A külső kilincset szeretném lecserélni.

Hogyan kell?



2015. nov. 30. 13:17
 1/6 veterán vas ***** válasza:
79%

Ablakemelő kar le, könyöklő csavar(ok) ki, belső kárpit patentjai alá óvatosan alányúlni, kiemelni,(mindet!) kárpitot kicsit fölfelé húzva eltávolítani. Páravédő fólia félre, kilincs és zár közötti kallantyút leakasztani, rögzítő anyákat lecsavarni.

Régi kilincset kiemel, újat a helyére berak.....

Innen az összes művelet visszafelé, fordított sorrendben. ;)

2015. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper az előttem hozzászóló.Köszönöm, én is tanultam belőle.Biztos ügyes kezű családapa vagy autószerelő lehetsz. :D
2015. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már énis megtettem az első ajtón..Jótanács: lehetőleg bontott gyári kilincset vegyél,ne pedig utángyártott sz*rt,mert pár nap és törik újra
2015. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:
A stílus vagy a tartalom okozott gondot #ketteske? ;)
2015. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető a leírás, egy laikusnak is.Semmi gond sincs.Sőt.Örültem neki, hogy vannak még emberek, akik segítenek a másikon, amikor baj van.
2015. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Egy "árnyalatnyi" gúnyt éreztem a reagálásodban, de lehet, hogy ez már a Gyakorikérdések.hu hatása.


Ha tényleg őszinte vélemény volt, akkor köszi. ;)

2015. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!