Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz parkolás miatt elég...

Rossz parkolás miatt elég nagy büntetést kaptam muszáj kifizetnem vagy át lehet váltani közmunkára?

Figyelt kérdés
Kaptam egy elég szép csekket, igaz az én hibámból, 50000Ft- bírságot szabtak ki rám, anyagilag nem állok valami fényesen, azon törtem a fejem hogy vajon közmunkára ezt át lehet vinni?

2015. dec. 2. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom: A kiküldött csekknek a számla számát postai, rózsaszín csekken pl 5 részletben be fizeted. De megoldás, ha az önkormányzati hivatalban, az adócsoportnál kérsz részlet fizetést! Ha rugalmas, az illető így megtudod oldani! Én az utóbbi esetet 1*-r gyorshajtás, végett cselekedtem, igaz fülest adtak! Nos Én ezt javaslom. Ja ha a postait választod, akkor annak plusz feladási költsége-vonzata is van
2015. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

A kérdezőt elbizonytalaníthatja a 6. (15:23) válaszom „leértékelése”. Nem szűnt meg a közérdekű munkára váltás lehetősége évekkel ezelőtt, bizonyítja egy idei nyári fórumbeli bejegyzés is (egy válaszban idézett, érvényben levő jogszabály mellett, látszik, hogy a gyakorlatban is van):


2015.07.28-án írt tapasztalat (legfelső bejegyzés):

[link]


Persze, ha alkalmas, megfontolandó a 11. válasz javaslata (16:13).

2015. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy lehet nek taplók az emberek ,hogy a jó választ is le pontozzák??? nme csak itt más csoportban is látom-ólvasom! Ennyi "bunkó" lehet pontozni!
2015. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!