Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 85 cm3-as crossmotor felnőtt...

85 cm3-as crossmotor felnőtt embernek (többi lent)?

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok.

Tervezem egy pályacross gép megvételét. Mindenképpen 2000 utáni évjáratot szeretnék, lehetőleg japán gyártótól. Van a környékünkön pár crosspálya, de egyik sem egetverően durva, meg amúgy sem szeretnék túl erős gépet, úgyhogy a 85 cm3-as masinákat is nézegetem, ezeknek a kb 30 lóereje szerintem bőven elég lenne nekem, és azonos évjárat és állapot esetén 100/150ezer forinttal is olcsóbbak lehetnek a 125-ös társaiknál. Az alkatrész árak igaz ugyanott vannak, de a 85-ösök egyszerűbb szerkezetűek (pl nincs power szelep), így talán még ebből a szempontból is előnyösebb lenne... Az egyetlen problémám, ami miatt vacilálok, az az, hogy az én testmagasságommal mennyire motorozhatók ezek (természetesen a nagyobb kerekű kivitelt venném...) Mennyire vannak ezek gyerekekre méretezve (gondolok itt a lábtartók elhelyezésére, stb). Szerintetek ideális választás lenne, vagy inkább csak 125-öst nézzek?



2015. dec. 29. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Háááát, én huszonéves fejjel, 192 centivel egy 85-ös Yamahával kezdtem a crossozást, nem is volt gond hogy a térdeim a nyakamban voltak, de ha látott valaki, akkor mindig röhögtek :D Mondjuk én hajlékony vagyok, szinte kényelmesen tudtam vele menni, és bármit megcsináltam, nagyon szerettem a kis gépet. De nem vagyok benne biztos, hogy bárki tudna menni ilyen magassággal ilyen kis motorral, ez igazából gyerekmotor. A 125-ösök lettek rendes felnőtt embernek kitalálva, tehát ezért is érdemes azt választani.
2015. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor inkább azok között nézegetek.
2015. dec. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!