Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1.9 Tdi vélemények?

Audi A3 1.9 Tdi vélemények?

Figyelt kérdés
Alkatrészek tudom,hogy a Vw-vel,Seatal,Skodával egyárban vannak. Vagy egy Golf 5ön gondolkodom. De amíg audiba 10 éveset veszek addig golfban ennyi pénzért 8 éveset is kapok. Szerintetek?
2015. dec. 30. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell tudni. Az autót nem csak megvenni kell tudni. Fenn is kell tartani. Én 8 évesen vettem egy A6 3,0Tdi-t, azóta eltelt két év, rálőttem közel 1 millát, mire tökéletes lett. Pedig jó állapotú volt. Csak a két gumigarnitura 500 ezer volt. Igaz, -8- as kerekekre. A porlasztókat cserélnem kellett, ha ezt a Porsche Hungarianal veszem meg, a 6 db ot 1,5 milla lett volna. Az alkatrészek ára nem azonos a vw- ével, igaz sok dolog abba is drága. Főleg, ha diesel. Úgy vegyél kocsit, h költeni is maradjon pénzed rá!
2015. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*18- as kerekekre.
2015. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem köszi a tanácsot! :) Autó szerelő ismerősöm mondta,hogy jók az A3ak,illetve a 2.0 tdi vel van motor gond. Az 1.9el nincs. Kinéztem egy drágábbat 1.8am van rá. De már lehet kapni 1.5ért is. Megveszem 1.9ért,elvitetem előtte szervízbe az ismerőshöz,és Ők átnézik,ha minden ok akkor megveszem.


[link]


Pl.. Jó tudom,sok benne a km,de szerintem ha rendszresen 10-20 ezer kmenként olajcsere van akkor bírnia kell a dízelnek elvileg...

2015. dec. 30. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
ja,és ami fontos.. Évi 24-26 ezer kmnél nem mennék vele többet..
2015. dec. 30. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél benzinest. Évi 26000-re még nem kell dízel. Én is benzinest használok autópályán sokat és 120-130 körül 6.5-et fogyaszt, városban 7.5.

És ha 1.8-ad van autóra akkor ne 1.750-ért vegyél, mert az 50 még átírásra sem elég.

Vegyél benzinest vagy sima 1.9-et.

Meg még bőrkormány sincs benne. Bár ez lehet csak engem zavar hogy egy műanyagdarabot fogdosok.

1.6 benzin is ugyan ilyen erőben, max. 1.5-2 literrel többet fogyaszt cserébe nem szopod le magad ha valami tönkremegy.

Ja és szervizkönyvet 2 perc hamisítani, vezérlést meg olajat egyből cserélünk ha használt autóról van szó.

Vegyél normálisan felszerelt ötös Golfot, 1.6-ost aztán azzal nem lesz bajod.

De ahogy érzed.

2015. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A képek alapján szép állapotú kocsiról van szó. De! Az, h az 1,9 PDTDI- vel nincs szívás, vagy nem lehet, azt ne hidd el. Ennyi km nél ha még nem volt porlasztócsere, akkor jó eséllyel nálad lesz. Nézz utána mennyibe kerül az új. Használtan nem érdemes venni, hacsak nincs beméretve, h jó és nem is cseppent vissza. Szóval csak óvatosan!
2015. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!