Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2008-as Ford Mondeo...

Tastex kérdése:

Van egy 2008-as Ford Mondeo és befagyott az ablakmosó folyadék, nem a tartályban. Mivel lehetne azt kiküszöbölni, hogy a jövőben ne forduljon elő többet?

Figyelt kérdés
Kb 100 km. -rt mentem az autóval mégsem olvadt ki a tartályban elvileg -20 C° fokig bíró folyadék van. Viszont kint alig van -7.

2016. jan. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap jártam kb így. A tartályban -22 fokos lé, meg sem faygott, de mégsem akart kijönni(csak a hátsó spriccelt).

Aztán rájöttem, hogy előtte este a latyak odafagyott a spricnire, ezért nem tud kijönni a lé. Kicsit megmelegítettem, azonnal jó lett.

2016. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fúvókákat egy tűvel megpiszkáltam de utána sem történt semmi.
2016. jan. 6. 09:55
 3/4 szántóvető ***** válasza:
mielőtt átállsz télire,spricceld ki a nyárit teljesen.ezután feltöltöd télivel,megint spriccelsz és akkor nem szabadna befagynia.vegyél -30 vagy -40 fokosat,természetesen hígítás nélkül töltsd fel a rendszert.
2016. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy maradt valamennyi nyári benne, tegnap kiengedett és kispricceltem belőle remélem az összes nyári szélvédőmosó folyadékot.
2016. jan. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!