Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kattogó fék? (Kérdésed túl...

Kattogó fék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap a friss havon kellett vezetnem, és egy hülye kijött elébem, nekem meg fékeznem kellett. Nem volt nagy fékezés, csak egy kisebb, mert még távolabb volt. A fékpedál rezgett, kattogott. ABS van az autóban, és mindannyian tudjuk, hogy az hogy működik. Tehát ez + a havon való megcsúszás miatt érezhettem úgy, hogy üt a fékpedál? Rövid, kis ütések voltak.
2016. jan. 7. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ABS működésbe lépett, azt érezted.
2016. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az ABS éppen azért van, hogy NE csússzon meg az autó. Szóval nem csúsztál a havon, csak lényegesen kevésbé lassult a rosszabb tapadás miatt. Ahogy az ABS szabályoz (felenged-befogja a féket elég gyorsan, a lehető legjobb eredményt elérve az éppen megcsúszik és az alig fog között), az a "rángatás", vagy visszarúgás, amit érzel.
2016. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:

"..mindannyian tudjuk, hogy az hogy működik.."

A mindannyian fogalmába, bizonyára Te is bele tartozol, tehát tudod.

Hogy ne legyenek kétségeink, bizonyításként még le is írod.


Akkor most nagy tisztelettel érdeklődnék:

Te most mit is akarsz kérdezni? ;)

2016. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy erről van szó. Csak szerettem volna biztosra menni, mert előtte még nem tapasztaltam ilyet. (nyilván nem is volt ilyen alkalom)
2016. jan. 7. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a kérdésnek így annyi értelme van mint ha osztanál nullával!Kérdezel valamit majd megválaszolod......

Legközelebb meg próbáld már meg e nélkül az idétlen "Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú" duma nélkül,főleg miután ha jól emlékszem te kérdeztél nem én!Így maximum kérdésEM túl rövid, a magyarázatOM túl hosszú......

2016. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Biztosra akart menni, ezért nem kellene leugatni...
2016. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
Vauuuuuuu! ;)
2016. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!