Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel B Vectra (1.6-os 16v...

Opel B Vectra (1.6-os 16v ecotec) -ba érdemes, vagy lehetséges utólag turbót beleszerelni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az ecotec fajta motor szar, pedig tudtommal nem, na meg azt is, hogy nemérdemes bele turbót tenni!
2010. márc. 26. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ha van pénzed bármit lehet...

De szerintem nem érdemes! Hol akarsz vele száguldozni mindenhol mérnek meg 50-es tábla van...

2010. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az autód értékét haladná meg a ráfordított összeg!
2010. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy nem érimeg, de nem szar az ecotech motor :)
2010. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, ha ki tudod fizetni... De nem sok értelme van, főleg úgy, hogy a korszakban volt hasonló méretű turbós Opel-motor is. Ha turbólyukra vágysz, inkább azt érdemes beszereltetni, mint egy 1.6-os Ecotecet megvadítani, mert szinte minden motoralkatrészt ki kell cserélni rajta.
2010. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ecotech motorok nem rosszak, de a turbósítást sztem felejtsd el. Ha csak nagyon minimálisan nyúlsz hozzá, akkor is egy turbo,intercooler,leömlők,csövek, meg az elektronika... és a motorhoz még hozzá sem nyúltál...
2010. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!