Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első motoromat szeretném...

Az első motoromat szeretném hamarosan megvenni, de két példány között nem tudok dönteni. A kinroad xt50q chopper és a simson s51 között. Melyiket ajánljátok? Ha van jobb ötletek mondjatok csak 50 es legyen. Várom a válaszokat. :-)

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

A Kinroad a rosszabbik fajta kínai motor, a legtöbb S51-es meg (legalábbis amit ésszerű áron meg lehet venni) le van élve nagyon.


50-es motorból olyan választék van, hogy az hihetetlen. Több száz típus, a kiskerekű variátorosoktól a szinte rendes motor méretű endurokig.


Milyen alkatú motort szeretnél? Váltós legyen? Milyen összeghatárig? 2 vagy 4 ütem?

2016. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hali ha még tanulsz é autó szereleő motorszerelő vagy ilyesmi ágon gondolkozol akkor tudom ajánlani a simsont meglehet tanulni rajta szerelni amúgy én szeretem az enyémet de sok pénzt ráköltöttem már. De a lényeg az az hogy te mit szeretnél nézkörűl oldalakon ahol árulnak iylen 50 es motorkat és válasz kedvedre :)
2016. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsotol kerdezném.mennyi aza sok?:)illetve mit cseréltél le? Tapasztalatod eddig simsonrol hosszutávon?
2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én igazából a chopper formákban gondolkodom, de tetszik nekem még azolyan robogó is aminél magam mellé kell a lábaim rakni, nem magam elé

Számomra az a legfontosabb hogy keveste fogyasszon, és ne keljen sokszor szervizelni, a megbízhatóság.

2016. jan. 14. 16:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és ne legyen túl magas mert apró a termetem.
2016. jan. 14. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a simsonomat 45 ért vettem azóta több 100at költöttem rá mondjuk abban benne van egy 60 as henger szett is meg új kipufogó meg ducati gyújtás meg az alapfelújítás motor generál akkor vettem bele egy 4 es váltót is de a főtengely az jó volt csapágyak lettek kicserélve lényegében és nekem szerencsére ingyen fényezték le de az index szett is vitt a pénzből .
2016. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A simsonnal megvagyok elégedve ha jól van össze rakva akkor megbízható és a fogyasztása se rossz :)
2016. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a legfontosabb hogy keveste fogyasszon, és ne keljen sokszor szervizelni, a megbízhatóság"


Ez alapján szerintem a Simsont nyugodtan kiveheted a listáról. Az utángyártott alkatrészek nagyja bődületesen rossz, ami a megbízhatóság kárára megy. Ahogy egy másik válaszadó is írta, vett egy Simsont 40e forintért, aztán rálocsolt 100e forintot. 140e forintért Simson? Szerintem nem jó üzlet.

Én túl vagyok 15 évnyi motorozáson, először S50, aztán S51 és szépen felfelé, a saját tapasztalataim alapján lebeszélnélek a Simsonról úgy általában.


Az a Kinroad pedig kínai, annak minden hozadékával. Tehát a blokkoz találsz mindent újonnan és bontottban is, mert kilóra mérik hozzá a dolgokat. De kell is hozzá.


A legtöbb robogón magad mellé tudod húzni a lábaidat, mármint a lábtartón hátra, így a lábaid közé kerül az ülés alatti burkolat. :)


Amit kérdeztem, csak még választ nem írtál rá: mennyit szánsz rá?

2016. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Üdv!

Szeretnék érvelni a Kinroad XT50Q mellett. Már több mint 4 éve van ilyen motorom, szóval használati tapasztalatokat mondok:

Olvasd el a másik kérdésben szereplő válaszom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Ismertetőként itt a videóm: https://www.youtube.com/watch?v=U0iAa0OeRE4

Jó gép, hidd el, ne adj a sok "kínai sz*rtalicska" véleményre, mert a legtöbb ilyen válaszoló még csak látni se látott ilyet, inkább tapasztalati véleményeket szerezz!!! De én istenítem ezt a motort, nagyon ajánlom! És találkozunk a motoros találkozókon! ;)

2016. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elöször is- Szia janicsillagasz már láttam máshol a válaszaidat, éppen ezért irtam ki h másoknk mi a véleménye.

Másodszor- kb max 180e szánnék használtan egy motorra aminek nincs baja.

2016. jan. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!