Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot speedfight2 2000évjára...

Peugeot speedfight2 2000évjárat 50cm vélemények? értéke? alkatrész drága? honda sh 50-re el cserélyem-e? SOS

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 17:47
 1/2 anonim válasza:
Hali!Nekem Speedfight2m van nem cserelnem le semmilyen masik 50esre.Egész megbízható kis gép, én kínzom mint az állat 75-80as utazóval kmóra szerint, ez a valóságban 70km/h nem csal sokat az órája.Spanomnak aeroxja van, gyári.Míg az enyém is gyári volt ugyanugy gyorsult csak végsebességre többet mentem: GPSen:81km/h az óra kb 90et mutatott.Az vicces volt mikor fej fej mellett haladva nekem 70et mutatott az óra neki 80-at...Azóta tettem rá Stage6 Pro replica kipufogót: Végre 90et megy gpsen, de mar mentem vele hatszelben 100felett is.15000km van benne 1000kmes kora óta nállam van.SEMMI nem hibásodott meg rajta, igaz amellet hogy sokszor nyélgázon használtam, vigyáztam is rá, rendszeres takaritottam a legszűrőt, elég jó olajat kap (xado 2t, nekem nagyon bevált) egyenlőre nem is akarja megadni magát!A Fő, hogy hidegen ne húzd neki, indulás előtt 1-2 perccel indítsd be hagy ketyegjen melegszik addig is de attól én még az első 5percben nem huztam nyélgázt!Szal én szeretem, sokan lenézik mert "pözsó", de nem véletlenül szaladgál Németországban is annyi belőle, mint aeroxból...Az enyém vízhűtéses, gyári alu-nicasil henger ami elég jó, nem is tudok más márkát aki 50es robogóba ilyet rak...Szerintem Speedfight az jó!Egyedül az egylengőkaros elsőfelfüggesztés nem tetszik, meg a fék nem elég harapós, de simán megállít így is..
2016. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Atied hanyas évjárat?én a hondámat 120 ra tartom a peugeot ér 120 at 2000es évjárat további válaszokat várom.
2016. jan. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!