Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt, ismertek-e olyat...

Van itt, ismertek-e olyat akinek idősebb korára sikerült megvennie gyerekkori álomautóját?

Figyelt kérdés
Most itt nem feltétlen több tíz milliós autókra gondolok, hanem olyanra amire az illető gyerek kora óta vágyott, de nem tudta azt megvenni különböző okok miatt, legyen az akár egy Calibra, Sierra, vagy egy amerikai veterán. Tehát van-e kis hazánkban olyan aki 30-40 éves korára el tudta azt érni, hogy akár a családi kombi mellé hobbiautónak, vagy mindennapi használatra magáénak tudhatja a gyerekszoba falára ragasztott poszteren szereplő gépsárkányt.
2016. jan. 21. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mondhatnám hogy igen, bár nem annyira voltam már gyerek mikor bevette a fejembe magát a gondolat hogy de jó lenne egy hathengeres benzines BMW. Aztán meg is lett, de csak kb 6 évet töltöttünk együtt. Jó volt, szép volt, ennyi volt. Ma már a ráció a domináns.
2016. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most egy majd 20 éves vectrám van. Miért akarnék helyette egy öregebbet?
2016. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van a vicc:

"Régen annyira vágytam egy II-es Golfra és 80000Ft-os fizetésre..

..na ezt most sikerült megvalósítanom."

2016. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Lamborghinire gyűjtök :) Így jó sokáig marad a Need for Speed :)
2016. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy ismerősöm, ő gyerekkorában látott az utcán egy E32-es BMW-t, akkor eldöntötte, hogy neki lesz ilyen autója. 34 éves korára 3 darab E32-ese volt. De hogy minek volt belőle 3 azt nem tudom.
2016. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Távol európától dolgoztam, ott volt a szolgálati kocsim automata váltós..ez régebben volt, de a mai napig is csak automatával járok...mert ezzel keltem-feküdtem.


igaz,hogy nem gyerekkori álmom, a mostani autóm csak egy japó sportkocsi, de automata...


...mint egy álom..

2016. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!