Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell bekotni 1 tuning...

Hogyan kell bekotni 1 tuning box-ot? Golf4 1.9 tdi a fö csatlakozó megvan de ezen van egy vékony szal is ami el van vagva mi lehet az? Aram kell neki rajta vagy mi.

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben úgy kötném be, hogy rendesen működjön!!!

És nem kell kritizálni, mert tényleg ez a legjobb módja a dolognak...

2016. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy szeretném bekötni. De addig nem megy míg nem tudom mi az a vezeték. Pozitív vagy negatív vagy esetleg mas...
2016. jan. 21. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy. Miből áll ez a tuning box?

Kettő. Ennyire "sufnitungos vacakról" van szó, hogy még egy hivatalos oldat sem találtál, ahol leírnak mindent róla?

2016. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül is egy elektromos pár ezerért már bekötötte volna,de te kínlódjál vele,kötögess össze szétvágott vezetékeket,hátha kicseszel vele valami elektronikát,azt akkor már kicsit drága lesz a nagy tuning.....vagy rosszabb esetben kigyullasztod az autót......
2016. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja kigyullad az auto. Jobb ötleted nem volt... Amugy van hozza 1 német nyelvű TÜV papirom 6oldalas de leirast s bekötésröl nem találtam.de itt van ez az amugy. Elég jó neve van a cégnek [link]
2016. jan. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!