Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max.1.500. 000 Ft-ért milyen...

Max.1.500. 000 Ft-ért milyen városi kisautót vennétek, amit arra használnátok, hogy egy gyerkőcöt elvigyetek a suliba és a szomszéd városba elmenjetek vele dolgozni? Szóval amolyan második autónak?

Figyelt kérdés
Szóval amolyan második autónak? Ami nem fogyaszt túl sokat és aránylag olcsón fenntartható?
2016. febr. 19. 19:30
 1/7 anonim válasza:
41%
Clio 4
2016. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Suzuki Splash.

( Feltételezem használtra gondoltál.)

2016. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Opel Astra H, Vectra C.
2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ennyi pénzért természetesen használtra gondoltam...
2016. febr. 19. 19:46
 5/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Opel Astra, Skoda Octavia, Skoda Fabia, VW Golf, VW Polo, Seat Ibiza, Seat Cordoba.


De én német párti vagyok, szóval ne vedd készpénznek amit írok! Van még sok jó japán és dél koreai autó is a piacon, de azt nem én fogom ajánlani. :)

2016. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fele ennyiért kapsz Clio II-t.

Kisebb értékvesztés és arra bőven megfelel hogy gyereket vigyél vele iskolába meg dolgozni járj a szomszéd városba.

2016. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 M-ért vennék valami kis japánt (Honda Jazz, Toyita Yaris, Mazda2). A többit meg költsd másra.
2016. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!