Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford ECO Boost! Érdemi informá...

Kerékhegyi károly kérdése:

Ford ECO Boost! Érdemi információt kérek a motorróll?

Figyelt kérdés
Új autó vásárlása elott állok /csere/. mi a véleményetek erről az új 999cm 125 LE szinte semmit nem tudok róla 10eve csak Ford autóm volt
2016. febr. 25. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát én nem ajánlom a fordot...nincs még 10 éves rozsdásodik folyamatosan jönnek elő rajta a problémák amióta a garancia lejárt...már szerintem ráment vagy 600000 csak a javítására! Szalonból hoztuk ki!
2016. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A VW 1.4 TSI motorjai még elmennek, de ez a Ford motor egy vicc. 1000 cm3 és 125 lóerő, hát nem lesz egy hosszú életű motor. Gondolj bele, egy szerencsétlen 3 hengeres motorból kihoznak 125 lovat, szerinted mennyire egészséges?
2016. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan, valaki megeszi még a downsizing köré épített hiedelmeket? Három henger, mi? Meg egy lityis turbó, hogy a tartósságnak is adjunk egy pofont?...Áhhh felejtős.

Én Fordból csak amerikait vennék,valami jó kis szívómotorral.

2016. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek az új TSI,ecoboost meg mindenféle downsizingelt motorok nagyon érzékenyek, 150.000 km után már komoly gondok szoktak lenni vele, injektor- és turbó problémák. Igazából ezek egy csúcstechnikás motorok, csak sajnos még nincsenek nagyon kiforrva.

Viszont a Mazda új skyactive G motorjai elég jóra sikeredtek, ügye ők eléggé ellenzik a feltöltőt így annyival kevesebb is hibalehetőség.

2016. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
250e km- az élettartam garanciás 1.0 eco boost. Lent vérszegény, fordulaton már jól viszi az autót(mondjuk egy mondeoban igen égetni kell a kuplungot vagy bőgetni a motor hogy megmozduljon). ÉN spéci csak valami kisebb fiestába venném, ha tudom hogy nem fogom 200e km ig használni.
2016. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát ne m lettem okosabb!Az enyémben 130000km van FOCUS COMBI soha nem volt gondom vele persze 100 LE szívó motorral az új szívó 125 LE úgy gondolom maradok ennél ! Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!