Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédőről el lehet távolítan...

Zuppa kérdése:

Szélvédőről el lehet távolítani -az éjszakai vezetéskor -oly zavaró, apró karcokat sérüléseket?

Figyelt kérdés
szélvédő,javítás
2016. márc. 15. 12:07
 1/3 joco5582 ***** válasza:

Hát ami semmibe nem kerül, olyan nincs. De fel lehet polírozni. Például ilyen készlettel:

[link]

Szerintem próba képen ennél kevesebb dologgal is meg lehet próbálni. Például egy szövetkoronggal és egy kis polírpasztával.

Viszont jó ha tudod, hogy a polírozás még ha profi műhelyben történik is, nem mindíg ad jó eredményt.

Például szélvédőnél a polírozás után torzítani fog az üveg. Jóllehet ott nem plexiről beszélünk.

2016. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az üveg kemény ,szerinted azzal is boldogul ?
2016. márc. 16. 16:44
 3/3 joco5582 ***** válasza:

Nem tudom, viszont azt igen, hogy a szélvédősök tudnak valamilyen nanoréteget felrakni. Kb 5000ft-ba kerül és pont a karcos szélvédőre találták ki. Attól függően mennyire koptatja el az ablaktörlő, min egy évig fennmarad.

Onnan tudom, hogy körbejártam a témát a saját kocsimra és ezt ajánlották. Még nem próbáltam.

2016. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!