Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki adott már el autót,...

Aki adott már el autót, milyen furcsa vevő jelöltekkel találkozott?

Figyelt kérdés

Hülyének nézett,pofátlanul alkudott, hülye volt, nem értett hozzá, bármi ilyesmi?

Ami kicsit is furcsa azt is írhatjátok, érdekelne,hogy mik vannak.


2016. márc. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mostanában elég gyakori, hogy látatlanban és e-maiben (azaz ingyenesen) alkudoznak az "ócsójánosok".
2016. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Fél éven keresztük hívogatott egy roma férfi kb 300 km távolságból. Rögtön a mennyi a víge kérdéssel kezdte. Küldjek neki képeket ímélben. (küldtem)

Kb hetente hívott, mindig azzal kezdte, hogy milyen drága a telefon nem tud sokat beszélni. Meg most azért nem jó mert az egyik gyereke korházban van.

Meg messze is van nem tud eljönni.

Aztán egy időben csak "visszahívást kérek" sms-eket küldött. Nem hívtam vissza, így újra elkezdett kb hetente hívni. Mondtam vegyen a közelben autót, ez magának messze van meg drága is. De hogy neki ez kell meg ő nagyon szeret alkudni.

Természetesen nem jött el de már az első beszélgetésnél nyilvánvaló volt, hogy ő nem vevő.

Akkor ez mire jó? Csak ő tudja. (talán)

2016. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

20 éves cabriót adtam el utoljára. Jó állapotban volt, mert hobbiautó, de azért csak 20 éves...

Úgy hirdettem, hogy csere csak és kizárólag pár éves, drágább X+Z felszereltségű autó érdekel, amúgy kp.


Aztán sorba telefonáltak a hülyék, hogy:


- 84-es fiestát beszámolok-e

- Le tudom-e vinni neki vidékre megmutatni, mert ő most nem tud utazni ('nyád)

- Ugye HIBÁTLAN A fényezés, mert ő a fényképen úgy látja mintha kicsit tompa lenne (újra, 20 éves autó)

- Madár megnézi, haverja elkíséri (természetesen házhoz nem jönnek, mert az messze van, melóhelyem felé félúton egy parkolóban...), mint "szakértő". Azt mondja nagyon szép, már legalább 10-et megnézett de mind rosszabb volt ennél. De kicsit kopottas a bőr (20 év után), mit szólnék a feléhez annak, amit kérek?

- Ugye alkalmas mindennapi 100 km használatra (ja, egy 20 éves kabrió pont erre való)?

- Mennyit fogyaszt? 7 liter körül (2.0 benzin). OLYAN SOKAT?! (nem B+ termeli a benyát 100-on)



Végül jött egy normális srác, mentünk egy kört, megvette, azóta is használja.

2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Steinberg:


Ez a kérdés inspirált a kérdés kiírásában, de ha még visszább keresel, pár napja volt egy másik vevő jelöltön kiakadó kérdés is.Ezek összessége alkotta meg az én kérdésem.Keresd már vissza azt is, aztán küld el magadnak e-mailbe, mert mást úgysem érdekel.Köszi!

(ha eltűnne a válaszod ne foglalkozz vele,hisz jelentettem, mert nem kapcsolódik a kérdéshez, és értelmetlen dolgokat írsz, meg amúgy is idegesítesz.Megértésed köszönöm!)


A másik 3-om választ szintén köszönöm, ment a plusz!

2016. márc. 15. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

VW Polo 1997 1.4 benzin, 325re írtam ki (hibátlan műszaki állapotban, új téli+nyári gumival), 150ezer kilométerrel (nyilván nem valós, de nem én tekertem).


-Valós km ez a 150ezer?

-Fogalmam sincs, én 121ezerrel vettem.

-Túl kevés, ha lenne benne kb 250ezer megvenném, de így nem kell.


-Ki kell cseréni a bal első sárvédőívet, nem vesszük meg.


Következő vevő még az nap:

-Rázza fejét morog magában, ezen ki lett cserélve a bal első sárvédő ív, ne haragudjon, de így nem kell.


N ezen azért be szartam :D


50es nő próba körön nem tudta 2esbe rakni, aztán majdnem összetörte.


Amikor elkezdtem árulni voltak rajta itt-ott rozsda foltok, amiket végül is megcsináltattam. De még a rozsda kijavítása előtt:


Kijön a hülye gyerek a kapun fogja a fejét jajong össze-vissza:

-Ajjaj, ajjaj ezen kasznis munka van. Az nem lenne gond, ha motorhibás lenne, vagy váltót kéne cserélni, csak kasznis munka ne legyen mert ahhoz én nem értek.

-Én: vagyis nem baj ha a kocsi egy rakás szar, a lényeg, hogy szép legyen?

-Ö ö ö hát izééé

-Na szevasz


Az emberek hülyék mint a s egg. 300LE új autó akarnak ami nem fogyasztja hanem termeli az üzemanyagot, soha nem megy tönkre rajta semmi, de ha mégis akkor fagyipénzért javítják. És nem baj, ha ingyen adod az autódat, de a legjobb, ha még te fizetsz, hogy hajlandó megvenni.

2016. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!