Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan is le tud vizsgazni...

Olyan is le tud vizsgazni jogsibol aki egyeltalan nem ert semmilyen szinten a vezeteshez es az autokhoz?

Figyelt kérdés
Ugy erzem h soha az eletbe nem tudnak levizsgazni de jo dolog a jogsi. Igy is menne? Pl ha beulok nem mernek egyeltalan elindulni sem...
2016. márc. 15. 19:12
 1/8 anonim válasza:
Én sem értek hozzá, előtte soha nem vezettem, de sikerült. Neked is menni fog! Sok sikert! :)
2016. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, 30 óra alatt simán meg lehet tanulni. Nekem elsőre meglett, előtte nem vezettem biciklin kívül semmit.
2016. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kapsz jogsit. De jól vezetni nem fogsz.
2016. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, és még a mai napig félek vezetni, meg nagyon nem is tudok, csak, hogy mindenki utáljon, elsőre mentem át mindenből....
2016. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10ből 9 ember így vezet. Szarul. Szóval lehet
2016. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen le. Sok órával. És még élvezni is lehet a végére :D
2016. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondj egy embert, aki életében először ült autóba, és mindenféle utasítás nélkül tökéletesen elvezetgetett.

Ezt is meg kell tanulni, mint járni, bekötni a cipőd, írni-olvasni, számolni, stb. Csak más életszakasz, mások a tanítók. Kezdetben a szüleid, aztán jönnek a tanárok, itt pedig az oktatód. Csak mivoltán ez nem egy kötelező dolog, így fizetsz érte, mint az egyetemért.

2016. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

"Mondj egy embert, aki életében először ült autóba, és mindenféle utasítás nélkül tökéletesen elvezetgetett"


Jól adod a hülyét, biztos nem esik nehezedre.

2016. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!