Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vásárlás, dízel,2.2...

Mazda 6 vásárlás, dízel,2.2 129 le.2011-es modell, ár 3 millió Ft. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
mazda, mazda 6, autó vásárlás, tapasztalat

2016. márc. 22. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mazda 6 elképesztően jó autó. biztonságos, nyomatékos, dinamikus. viszont csak akkor vegyél ilyet, ha nagyon sok pénzed van. jellemzően ezt az autót kőgazdag, de nem nagyképű emberek vásárolják, főleg managerek, fejesek. árakat tekintve: ebbe egy turbo 400.000 Ft, kettőstömegű 350.000 Ft, vezérlés 500.000 Ft, részecskeszűrő 400.000 Ft. Ha ezek az összegek nem riasztanak el, akkor nyugodtan vágj bele, szerintem jól is néznek ki!
2016. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Benzinessel szerintem jobban jársz, bár ha évi 25ezerenél többet mész...

De itt kérdezd meg www.mazdaklub.hu/forum...

Nekem 3-asom van, már a második Mazdám, sosem fogok más típust venni.

(persze Lexust,Teslát vennék, de maradjunk a Földön :-) )

2016. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezeket az rakat komolyan honnan szedted, valami Dubai szervíz oldaláról?:D
2016. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
árakat*
2016. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
A mazda jó kocsi, bár mára német kocsival járok, volt mazda a kezeim között. Jól értem, hogy egy 5 azaz öt éves japán autóért 3 millát akarsz kiadni? A japán kocsikat, független a magyar és balkán szokásoktól, 6 évre gyártják.
2016. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
129 lovas, 2.2-es motor. elvileg ez kimegy a világból, opeleket 1.4es motorral húznak ekkora lóerőre, vajon melyik lesz tartósabb? ugye, hogy mekkora hülyeséget írt az előttem szóló..
2016. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
első nem írt hülyeséget az árakkal kapcsoaltban, nekem a CX-7esemben 530 ezer Ft volt a vezérlés csere.
2016. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Úr isten 6-os!

Ez nem matematika óra. Ennyire nem lehetsz naív.


Amelyik autónak erősebb a motorja, kisebb köbcenti mellett, az hamarabb megy tönkre? Jézusom! Kímélj meg a hülyeségedtől!

Rengeteg motor és technológia áll emögött az ipar mögött, te pedig egy "elvi" matematikai függvényt állítasz fel aminek semmi köze a valósághoz.


A Jóska 80 kiló, és felemeli az 50 kilós zsákot.

Pista 120 kiló, és Ő is csak annyit visz el egyszerre.

A hatos elvi matematikája erre azt mondja:

Jóska hamarabb meghal, mert nagyobb erőt fejt ki kisebb izomtömeggel. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Kiszaladok a világból!

Szerintem ne osszad az észt, hogy ki mekkora hülyeséget ír, ha már a kérdésre nem tudsz válaszolni.


Egy kis történelmi tény:

A Honda lett a 80-as évek elején a vezető multinacionális cég japánban, így Ő képviseli a Japán autó konszern érdekeit.

A Japán autókonszern elnöke mondta személyesen, hogy a Japán autókat 6 évre gyártják.

Ez alatt pontosan azt kell érteni, hogy technológiailag arra törekszenek, hogy 6 éven át gondozás mentes legyen az általik gyártott személygépkocsi.

Úgy a karosszéria, mint a motor, váltó, és egyéb kiegészítő alkatrész.

Ez után a hiba, és gondozásmentes időszak után, javasolják a kocsi kockára nyomását, és újrahasznosítását, valamint egy új megbízható személygépkocsi vásárlását újabb 6 évre.


Az, hogy a balkánon 20-30 éves autók is előfordulnak, nem jelenti azt, hogy hülyeséget mondott volna a Honda és egyben a Japán autókonszern elnöke. Az pedig hogy leírtam amit egy vezető autógyártó cég elnöke mondott, nem hülyeség, hanem idézet.


Nem tudom, hogy mi közöm az Opel-hez, de bizonyára nálad a Német autó kifejezés erre a gépjármű gyártóra korlátozódik. (Soha nem vennék Opelt. Nem szeretem őket.)


Látom az "5%-ban hasznos válasz..." alapján, hogy a 6-7 válasz a tiéd. Lehetőleg ne a válaszadókat minősítsed a válaszaik alapján, hanem próbálj valami választ adni, vagy ha ez nem megy akkor legalább az olvasók számára hasznos információt adni.

Kivéve, ha matematika szakos tanár vagy és unatkozol a következő sztrájkig.

Akkor minden világos, és bocsánatos.

2016. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsit gáz hozzá a példa.


A hatos meg nem ír hülyeséget.

Anyagokkal egyre jobban sporolnak, ugyanakkor teljesítményt növelik. Totál mindegy, hogy mit csinálnak, az anyagok akkor is nagyobb terhelésnek vannak kitéve a motorban.

2016. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a
2016. márc. 24. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!