Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóval szeretnék bejárni...

Jaki007 kérdése:

Autóval szeretnék bejárni dolgozni de nem támogatják a bejárásom a 9ft/km-el. Mit tegyek szerintetek? :S

Figyelt kérdés
Autóval szeretnék bejárni dolgozni de nem támogatják a bejárásom a 9ft/km-el, holott 10000ft-ot fizetnek a bérletembe. Azt mondják nem elég nyomos az indokom h támogassák. Holott úgy csak 6000ft-al kellene beszállni a cégnek. Nyomos indokot kérnek, Segítséget kérnék h mit írjak bele azon kívül h a cég 4000ft-ot spórolna így és én is előbb haza érnék. Mit tegyek szerintetek? :S

2016. márc. 24. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor így jártál. Kötelező csak akkor lenne ez a térítés, ha munkahely nem közelíthető meg tömegközlekedéssel.
2016. márc. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bérletet le tudják írni az adóból, a benzint valszeg nem. Tehát azt csak te hiszed, hogy a cég spórolna, valójában nem.
2016. márc. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

több oka van, amiért meggondolják..

először is, a legkeményebb ellenfél az irigység..

a másik, hogy nem vagy fontos ember...

a harmadik, hogy ha beszállnak, akkor a parkolásban is segíteniük kell(lene)

..a pénz egyébként nem számít, inkább a többi kolléga fog morogni, akinek nincs kocsija, vagy van, de ő nem is mer kérni..


nem olyan egyszerű ám, ahogy képzeled...

ha hallanád, hogy a hátad mögött miket beszélnek ebben az esetben, leesne az állad.


amikor olyan helyen dolgoztam, ahol fizették a bejárást, ott természetesnek vették, hogy ide-oda elugrom napközben a cég érdekében, vagy ha szükséges, akkor valamelyik kollégát elviszem...

de azt nem vették figyelembe, hogy van egy kilométer-korlát..


A következő munkahelyen mér résen voltam..ott azzal kezdték, hogy napközben is kell a kocsi...én meg sajnálkozva közöltem, hogy nem az én nevemen van, és casco sincs rajta..

erre adtak egy szolgálati kocsit..


na, akkor találkoztam a szívbőljövő irigységgel...


szóval lépj feljebb, akkor már közelebb ülhetsz a húsosfazékhoz.

2016. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És a legfontosabb, a munkahely és az otthon között történt balesetek is munkahelyi balesetnek számítanak.

Gondolom nem kell ecsetelni mennyivel nagyobb kockázat ha egy isten tudja milyen autóval, isten tudja milyen stílusban vezető ember autózik naponta, mintha felül a buszra.

2016. márc. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a válaszokat,Akkor marad a fele fele megoldás. Kérem a bérletet illetve néha bejárok kocsival.
2016. márc. 24. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Add el a bérletet ha van rá vevő. :D
2016. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért fizetnek 9Ft-ot, mert más városban van az állandó lakóhelyem és más városban dolgozok. De ez "hétvégi hazautazásnak" számít, így értelem szerűen legfeljebb heti egy oda-vissza utamra kapok térítést.

Városon belül a napi bejáráshoz én se kapok egy fillért sem.

Bérletet viszont én is kapok. Ha lehetne választani én is inkább 120.000Ft-ért üzemanyagutalványt kérnék, mint éves bérletet. De sajnos nem kívánságműsor. Ezt adják és kész.

2016. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!