Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami külön teendőm,...

Van valami külön teendőm, közlendőm az autós iskola felé ha feltétlen automata váltós autón szeretnék vezetni tanulni?

Figyelt kérdés

megválasztható?azért az autók nagyrésze még mindig manuális váltós.amiket így soha nem tanulok meg vezetni.

válthatok autós iskolát csakúgy ha nincs automata váltós autó ott ahol most vagyok?


2016. márc. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Off: Ugye tudod, hogy akkor csak automata váltós kocsira kapod meg a jogosítványt?
2016. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

- Barmikor valthatsz "csakugy".

- Erdemes szolni, mert (foleg videken) a legtobb iskola nem tart fenn egy ritka jogsihoz kulon autot.

2016. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mért akarsz csak automatára?
2016. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
58%

Automata váltós autót egy idomított majom is el tud vezetni, lehet, hogy ezért nincs külön ilyenre tanfolyam.


Mivel feltételezem, hogy te okosabb vagy mint egy idomított majom, így szerintem érdemesebb megtanulnod egy "átlag" autón vezetni, az akkor sem baj, ha apucitól csak az automata váltós luxusautót kapod 18. szülinapodra!

2016. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20:21 igen de nem baj, később letehetem a másikra is de a könnyebben szeretném elöször a gyakorlati alapokat megtanulni.


20:49 köszi

akkor úgy kell "vadászni" egy ilyen autóra?nem pesti vagyok.


6:55 elöször a könnyebben szeretném megtanulni.és amúgy is egyre elterjedtebb,ez a jövő szóval nem sok mindenből maradok ki.lehet már létezni manuális váltó nélkül.


12:28 :D szép lenne de elmúltam már 18 jó pár éve.apám szerint is hagyományoson kéne tanulnom.nekünk is ilyen autónk van.

2016. márc. 28. 18:35
 6/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
82%

Nem akartam gonosz lenni, de ez a kérdés naaaa...


Tessék szépen megtanulni vezetni, nem olyan bonyolult dolog! :)

2016. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem:)

elveszi az ember önbizalmát amikor lefullad.és újra majd újra.forgalomtól elzárt magánterületen már volt szerencsém próbálni.és nagyon nem jött be a manuális váltó.

2016. márc. 28. 18:51
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
74%

Hidd el senkinek nem jön be a manuális váltó amikor tanuljam mert szopóág!


Nehéz megtanulni, bonyolult, és még ott a kuplung hozzá, de ha azt megtanulod akkor mindent el tudsz vezetni!


Utána már a dodzsem szintű automata gyerekjáték.


Kapcsolgattam a tvt nem rég és volt valami hülye amerikai műsor ilyen MTV szintű gagyiság, ott amerikai macsó gyerekeknek úgy adódott, hogy vezetni kellett egy manuális váltós kocsit, a sok kigyúrt hurka gyurka csak nézett, és végül valami csaj tudta csak kezelni a váltót, elég szánalmas volt!

2016. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ülj ve apáddal a kocsitokba egy parkolónál és fél óráig próbálgasd csak a kuplungot. A sarkad ne emeld fel a földről csak a lábujjaiddal nyomd a pedált a gázhoz ne nyúlj. Lassan engedd fel és nem fogsz lefulladni. Ha begyakoroltad, már nem kell ilyen hülyeségeken törni a fejed, hogy autómata váltón vezetsz mert feladod a fenébe
2017. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!